Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El vagyok keseredve. Mit...

El vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja erős magány és szeretethiány tört rám. Nincs sok barátom (talán egy), de nem is tudok megbízni az emberekben..akikben eddig megbíztam mind kihasználták ezt. Elegem van. Legszívesebben elbújnék vagy nem is tudom. Magányra vágyom, de mégse..nem tetszik már ez a helyzet. Ötletet szeretnék kérni, hogy hogyan enyhítsem ezeket az érzéseket.

2013. okt. 30. 19:34
 1/7 anonim válasza:
hasonló cipőben vagyok csak én már 3. éve... és nem tudod kiheverni...
2013. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz itt a neten. Aztán ha már úgy érzed akkor összefuthattok személyesen is. :)
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nem függni az emberektől. Én már egy ideje tanulom,és jó úton haladok! Emberi kapcsolatok nélkül is tudom magam jól érezni,magamnak egyre jobb barátja vagyok.
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerezz valami hobbit magadnak. Menj el konditerembe, futni, vagy valami küzdősport edzésre.


Ez utóbbit azért is javaslom, mert én többen is megfordultam, és mindegyik összetartó társaság volt, sok közös programot is szerveztek.


Esetleg kiránduló csoport. Szintén voltam ilyenben, és nagyon jó.


Vagy valamilyen tanfolyam, ami érdekel. Vagy tanulj zenélni.


A lényeg, hogy szervezd meg a szabadidőd, és ne 4 fal között ülj. Barátokat ne keress minden áron, majd jönnek maguktól.

2013. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok.

Ahogy növök, úgy nő a világ is..s a távolság köztem és a barátaim között is.

Csak a tanulás éa a fociból áll az életem.

A suliban van 1 barátom és pár haverom.

Pedig jó ember vagyok és jófej is(nem ego).

De az általánosban lévő barátaim valamint a lakhelyemen lévő barátaim már nem is annyira barátaim.


16/F

2013. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy kimozdulni sincs se kedvem se erőm. Nemigazán függök az emberektől, de jó lenne valakivel megosztani a mindennapjaimban történő dolgokat. Tanultam gitározni, de tehetségtelen vagyok.:D

A netes ismerkedéssel nem vagyok kibékülve.

Félek, hogy nem tudom kiheverni..igen.

2013. okt. 30. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. 3 éve vagyok így, mnit az első...
2013. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!