Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenki utál. Nagyon elvagyok...

Mindenki utál. Nagyon elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Az osztályomból mindneki utál, egyetlen barátom sincs. Teljesen magamra maradtam, az emberek ott aláznak meg ahol tudnak, minden egyes nap egy pokol. Nincs olyan nap, mikor nem vihognak, mikor nem sértegetnek, és nem hordanak el mindennek. Próbáltam már barátkozni, odamentem mindnekihez de nem kíváncsiak rám. Nem tudom mi az oka, mert senekivel soha semmi rosszat nem tettem, csak hülye pletykákat találtak ki rólam, hogy mekkora ri**nc vagyok, pedig csak egy barátom volt eddig és az is hosszú ideig és a mai napig is együtt vagyunk. Ha kisminkelem magam azon kacagnak ha nem akkor azon. Ha fésülködök akkor azon ha nem akkor azon. Ha megszólalok órán, valaki úgyis beszól, a többiek meg csapatostul röhögnek rajtam és már nagyon szomorú vagyok. Ha megpróbálom védeni magam csak még jobban aláznak, seneki nem áll ki soha mellettem, egyedül vagyok 30 ember ellen. Nem hiszem hogy annyira ronda lennék de nem vagyok egy feltűnő szép ember sem, teljesen átlagosnak érzem magam mégis szúrom mindenki szemét.
2014. márc. 26. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szervezett zaklatás. Fordulj tanácsért a rendőrség ifjúságvédelmi osztályához.
2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, még órán is megy a mobbing (zaklatás)..?


Szégyen, hogy egy tanárnak sem szúr szemet, nemhogy tennének valamit ellene. Ilyenkor mindenki nagyon szereti ám becsukni a szemét-fülét.


Egyenesen az iskolaigazgatóhoz mennék megbeszélt időpontra, és ugyanezeket elmondhatnád neki, amiket itt leírtál.


Valamit tenned kell, mert ez nem állapot. és ne hagyd, hogy ne vegyenek komolyan. Vagy lesz valami változás, vagy iskolaváltás.

Tessék a sarkadra állni.

2014. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lázadj. Vedd fel a kesztyűt. Tudom nehéz mondani, de ne hagyd, hogy tovább alázzanak. Ilyen helyzetben, még inkább erőt ad nekik, ha látják rajtad, hogy rosszul esik. Egymást hergelik feszültséget generálva. Próbálj magabiztosnak tűnni és ne félj kinyitni a szádat, védd meg magad. Egy iskolaváltás sem rossz ötlet. A lényeg: semmiképp se hagyd, mert fel fog őrölni lelkileg és az iskolára sem tudsz majd figyelni.
2014. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2 válaszolónak: igen az órán is beszólnak, van mikor az egész osztály rajtam kacag órán is a tanárok sosem szólnak, olyan mintha észre se vennék.


3. volt amikor kinyitottam a számat de akkor tettek következtek, elintézték hogy az egyetlen barátnőm is megutáljon. Már nem merek megszólalni csak tűrök de nagyon rosszul esik

2014. márc. 26. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Iskolát kell váltani. A tanároknak semmi eszközük nincs ,szóval felesleges szólni nekik.Úgyis már észrevették ha akarták,de mit csináljanak? Egész osztályt nem lehet büntetni ,mert mégis hogyan?
2014. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy szólj egy tanárnak, vagy esetleg az igazgatónak, ha ez sem segít próbálj valahogy a sarkadra állni éés helyrehozni egyedül (tudom nem könnyű de meg lehet próbálni) Remélem sikerül megoldanod a helyzetet :)
2014. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most azt hogy köszönöm a válaszokat. nem merek túl nagy ügyet csinálni belőle mert félek. inkább próbálnék változtatni, kedves vagyok mindenkivel hátha idővel megkedvelnek, de nem úgy tűnik. tudjátok csapatban vannak és ha az egyik utál már utál rajta kívül még 5... én meg egyedül vagyok, persze hogy könnyű engem kiszúrni.
2014. márc. 26. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy egy egész osztâlyt kell büntetni, megoldás lehet az is, hogy a kérdezőt átteszik másik osztályba az évfolyamon belül. A tanárokat pedig nem kell félteni, ha másról lenne szó, akkor be tudnak keményìteni. De sajnos csak akkor, ha AKARNAK.


A megoldás akkor sem az, hogy szemellenzőt teszünk fel, a diák meg csak tűrjön. Ha majd elköveti az első öngyilkossági kìsérletét, akkor fogadok, hogy hirtelen tudni fogják a tanárok, hogy mire jò pl. egy osztályfőnöki óra. Például BESZÉLGETÉSRE az osztályon belüli konfliktusokról.

2014. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az előbbi összefüggéstelen értelmetlen első sorért csak máshová is akartam írni és ez bent maradt..
2014. márc. 26. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 9.-ben, de pár év alatt befogadtak. Én egyáltalán nem foglalkoztam velük, nem is válaszoltam, ha nagyon piszkáltak, elkezdtem zenét hallgatni. Visszaszólni szerintem semmi értelme, mert 30 ember ellen nem sok esélyed van. Viszont ha látják, hogy nem érdekel, abba fogják hagyni. Persze nagyon rossz volt, de kb fél év múlva maguktól kezdtek el nyitni felém.
2014. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!