Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első találkozáskor hova illik...

Első találkozáskor hova illik vinni a fiút? Haza hozzám, vagy sétálni a városba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát hamarosan találkozok egy fiúval,ő időssebb tőlem. Ő egy másik városbol jön abba a városba,ahol én élek. Első találkozás lesz, egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. És az a kérdés, hogy hozzám haza illik vinni, vagy a városba sétálgatni?

Volt már valaki hasonló esetben?

Normális válaszokat várok, ez nekem elég fontos.

Előre is köszönöm! 16/l


2014. júl. 31. 10:51
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibáért, *hasonló helyzetben
2014. júl. 31. 10:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsőre még inkább csak a városba vidd. Ha van valami aranyos sétálóutca, vagy kávézó/fagyizó akkor oda. Beszélgessetek egymással, ismerkedjetek meg jobban személyesen is, ha valami gáz van még onnan le tudsz lépni. Ha minden rendben megy, akkor mondjuk a 3. találkozó után meghívhatod hozzátok.

17/L

2014. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Sétálgassatok, üljetek be valahová. Ne legyetek rögtön kettesben a négy fal között.
2014. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálad, időSebb.

Elsőre ne vidd még haza - akkor se, ha másik városból jön.

Vezesd körbe a városközpontban, mutasd meg neki kicsit a várost, közben üljetek be valahova enni, inni vagy mozizni. Lehessen közben beszélgetni is - de ne kelljen folyamatosan beszélni órákig, mert az sem jó.

A harmadik találkozón már hazaviheted, de még ne egyedül legyetek otthon (de ha így szeretnéd, akkor a másodikon már csókold is meg).

2014. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.fiút=potenciális jelölt? ha a párkapcsolat "illiknemillik"re épül, az enm fog sokáig tartani. azt csináljátok, ami mindkettőtöknek kényelmes.

2.első találkozás mindig legyen egy nyilvános helyen, ahol legalább segítséget tudsz kérni, ha egy idegen valami rosszat tenne veled. lehetőleg a városban is olyan helyen legyetek, ami nem erdőmélyén, tanyaszélén. csak ismerkedtek.

3.valaki tudjon róla, hogy hová mentél, szülők, barát, és beszéld meg vele, hogy sétálás közben fel fogod hívni (hogy minden rendben megy).

tipp: a fiúk többsége képes sok találkozót is megszervezni, vagy éveken keresztül a barátod lenni csak azért hogy szex/kapcsolat legyen kilátásban.


4.nem számít hogy idősebb, fiatalabb srácot se vigyél haza.

5.nem a 3. találkozón kell hazavinni, hanem amikor már megbízol benne.

6.ha komoly kapcsolatot keresel ne 1-2 találkozó után csókold meg, hanem amikor már ismered és el tudod dönteni, hogy képes lennél vele éveken, évtizedeken keresztül együttélni. egy ember kiismeréséhez sokszor 1 év is kevés.

értelemszerűen ha nem komoly kapcsolatot akarsz, akkor mindent lazábban csinálsz, kérdés, ő mit akar tőled (ezt jó lenne kideríteni).

tipp2: beszélj, kérdezz. sem te, sem ő nem vagytok gondolatolvasók. ez egy elég gyakori hiba nőknél.


bármilyen egyéb kérdéssel, tanácsért privátban keress.

2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi első találkozáskor strandra mentünk, másodikon és a harmadikon én mentem a városába sétálni, mozizni, legközelebb egy harmadik helyre megyünk kirándulni.
2014. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!