Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik nagyon jó barátom...

Az egyik nagyon jó barátom beteg lett és kórházba került. Meg fogom látogatni. Mit illik ilyenkor vinni? én 21/F Ő 23/F

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:38
 1/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy mi a baja. Ha tud enni, akkor vigyél egy kis gyümölcsöt (eper, alma).

Vagy vihetsz újságot, rejtvényt is. Attól függően, hogy szereti-e ezeket.

Jobbulást neki!

2014. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ehet sütit, akkor vigyél azt.
2014. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel mire van szüksége, vagy az ottlétének okától függően lehet, hogy az is meg van szabva mit ehet/ihat, ezt is kérdezd meg. Vihetsz mosakodáshoz kisméretű törölközőt, vagy nedves törlőkendőd. Vihetsz rejtvényújságot, könyvet, magazinokat, tollat, papírt, amiről tudod, hogy hasznos lenne számára.
2014. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor én kórházba voltam, és ehettem volna, csak nem nagyon ettem, mert szarul voltam és nem kívántam semmit, akkor olyankor a nagyon finom házi sütik voltak a legjobbak, meg a fornetti. :D Azokat ettem, mondjuk nem sokat, de az is valami.


Szóval ha ehet, akkor vigyél neki valami sütit, vagy csokit.

2014. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül vinni valamit, már az is egy gesztus hogy meglátogatod, vannak hozzátartozói akik ellátják mindnféle praktikus dologgal, nem igaz?
2014. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon rendesek vagytok.


Valami olyasmit szeretnék, ami miatt nem érzi magát kellemetlenül vagyis ami nem gáz... értitek, hogy gondolom... Ehet meg minden. Süti nagyszerű ötlet :)

2014. jún. 7. 21:09
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: Nekem mindig azt mondták, hogy ha megyek valakihez, illik vinni valamit, ha kórházban van az illető, hát sztem akkor ez méginkább igaz
2014. jún. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!