Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ribis ilyen képet kitenni...

Ribis ilyen képet kitenni Facebook-ra? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon hajlékony vagyok és gondoltam csinálok ilyesmi képeket :

[link]

[link]

[link]


Ciki lenne ilyen képet kitenni?:D


2014. júl. 31. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
egyáltalán nem ribis... sőőőőt... nekem nagyon tetszik, ha valaki tehetséges, hajlékony és jól mutat ez fotókon :)
2014. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
én se értem miért lenne lopott, szabadon lehet töltögetni mindent :) mindenki linkel, és az nem lopásnak számit!
2014. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Abszolút nem ribis.
2014. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ribis, nyugodtan tegyél ki ilyet. :) Tuti sokan irigyelni is fognak hogy ilyen hajlékony vagy!! :) :D
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 31. 15:51
 16/17 Flash! ***** válasza:

Tök jó szerintem =)

Persze ha nem a nagyi kopott konyhaszekrénye elött pucsítassz egy szál cérnatangában,viszont ha rám halgatsz csak akkor csináld ha tényleg látványos máskülönben szétolt mindenki, hogy mit bohóckodsz.

Ott tartunk,hogy itt már mindenki miss universe,megasztár, sztárfocista sztárdj.Lassan az ultratehetségek országa leszünk,mert már a 96kilós szomszédlány is playmate-nek hiszi magát...

Persze nem ismerlek, szóval simán lehetsz nagyon hajlékony, nagyon ügyes és szexy a képeken.

És ez egy férfi véleménye ;)

Szóval,ha úgy érzed akkor Go on!

2014. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Persze nem a konyhaszekrény előtt "pózolnék", nem ilyen tipusú lány vagyok :D

2014. aug. 1. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!