Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és én csak unatkozok.Egész nap nem csinálok semmit,nem tudok örülni semminek,étvágyam nincs,elromlott a kapcsolat köztem és a szüleim között és mindig szomorú vagyok.Én már mindennel úgy vagyok,hogy mindegy.Tényleg depressziós vagyok?Vagy csak ennyire hiányzik az iskola?

2014. júl. 31. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az iskola hiányzik, de könnyen lehet depresszió.

Nézz utána a tüneteknek!:

[link]

2014. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy depresszió. Pszichológus ajánlatos!
2014. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Catbad válasza:
A klasszikus masszázs szerintem jobb megoldás lenne, ha csak nemrég alakult ki a depressziód. Tapasztalatbol monom ugyanis masszor vagyok. Neha(heti 2alklalommal mondjuk)járj el k.masszázsra(kb 1ora), meglatod sokat segit majd :)
2014. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy unatkozol az nem depresszió. Menj el barátokhoz, foglald le magad. A szüleiddel meg javìtsd meg a kapcsolatod. Nem kell folyton ellenük lázadni.
2015. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!