Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki érzett már olyat, ha el...

Ki érzett már olyat, ha el sétált egy ember mellett, veszélyben érezte magát, és elfogta az a mérhetetlen félelem?

Figyelt kérdés
Ugye tapasztaltatok már ilyet?

2014. aug. 1. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,suliba,mikor az igazgató mellett sétáltam el. :D
2014. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem sokkal nagyobb távolságból. Olyan jó 15 m-l.
2014. aug. 1. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Lehet kezdődő üldözési mánia.

Nem, általában ilyet nem éreznek az emberek. Esetleg akkor, ha a tőle messze álló személy már bántotta.


Ha olyasvalakitől félsz, akit nem is ismersz, vagy nincs hatása az életedre, az nem jelent jót. Meg kell oldanod magadba ezt a problémát még az előtt, hogy elhatalmasodna rajtad.

2014. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Korábban is éreztem már ezt, kétszer, vagy 3 alkalommal. De nem tudtam honnan ered.

Pedig lehetséges.

És mi van ha azt írom, hogy most tudatosult hogy egy bizonyos személy váltja ki?

Éreztem már vasút állomáson korábban(éjszaka talán 2 éve), vonaton. (akkor jött egy szembe jövő IC (1 éve))

Parkban egy bizonyos városban, és legutóbb Fradinál(2 hónapja). Akkor is vonatról érzékelve. De úgy hogy semmi előzmény nem volt.

2014. aug. 1. 14:19
 5/8 anonim válasza:
89%
egyszerűen csak félsz... valószínüleg egyedül gyenge jellem vagy, félsz, hogy bántanak stb.. nem kell ebbe többet beleképzelni. tanulj küzdősportot és az önbizalmat ad, nem kell verekedned, de szerintem önbizalomra annál inkább szükséged van!
2014. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem.Van egy ominózus eset is.Elég gyakran szólítottak/anak le férfiak.De nem ismerkedem csak úgy utcán,félelmet sem érzek,kivételt képezett egyetlenegy eset.Ősz volt,nem is volt túl soká,este 8 sem volt,leszólított egy taxis,ha akarom hazavinne.Ránéztem a külseje bár semmi különös nem volt,én mégis halálfélelmet,mint egy villámcsapást éreztem.Mondtam,kösz nem és tovább mentem.


De nem megnyugodtam,hanem egyszerűen pánik lett rajtam úrrá,amikor befordultam hazafelé,de még nem az utcánkba és elkezdtem rohanni.Esküszöm úgy éreztem,hogy az életemért futok és ha nem,nem érem meg a holnapot,reszkettem a félelemtől,amin ugye akkor nem gondolkodtam,csak cselekedtem.Ezért csináltam egy olyant,hogy a szomszéd kerítésen átugrottam (az egy óvoda volt)és átfutottam a másik utcába,hogy ott rohanjak haza és mivel sötét volt,ezt nem látta.


Annyira igazam volt,hogy nagyon rosszul jártam volna,hogy fogta magát és a kis utat,mert nem egy normális utca,hanem egy kis út volt,ahová bekanyarodtam,elejére ment a taxijával és szemből elém állt rám világítva (ha ott jöttem volna tovább) az autója lámpáival,ha végigmegyek,elkap és gyakorlatilag sehová sem tudok menekülni,az egyetlen menekülés az volt időben,amit csináltam.


Na ez volt az én történetem,de még most is beparázom tőle vagy több,mint 10 évvel.

2014. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Utolsó, megérezted előre a bajt. Ezeket főleg csak nők érzik meg, szóval....

Én is ilyen vagyok. Engem fényes nappal akartak autóba tuszkolni, csak nem sikerült, mert időben elkezdtem én is rohanni. Persze sosem értettem, miért nem a miniszoknyás p.csákat vadásszák, amikor rajtam akkor is bő kockás ing volt, mi volt olyan szexi rajtam, nem tudom. De nem is érdekel. Én pl megérzem, ha valaki rosszindulatú és nem is félelmet érzek, hanem a tekintetében érzem, hogy taszít. Brr. elkerülöm és annyi.

2014. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És utolsó akkor a taxis nem látta, hogy Te az ovi kertjében vagy? Mikor tudtál hazaérni?
2014. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!