Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha ki kell...

Miért van az hogy ha ki kell menjek valamiért az utcára szorongok?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy ha kimegyek az utcára a többi ember közé olyankor szorongok.Ráadásul ami elég kellemetlen fél óra alatt a semmibe sokkal jobbal leizzadok idegen emberek között mint más aki egész nap dolgozik és elég kellemetlen szag.Kipróbáltam már a legolcsóbb neve nincs márkájú szutykokat, a legdárágább márkás izzadsággátlót is.Egyikse használ.Ráadásul ha idegen emberek közelébe vagyok elkezd viszketni a fejem mintha tetves lennék és folyamatosan viszket.Nem vagyok tetves rendszeresen ellenőrizve van a fejem és 3 naponta mosok hajat.Többször ki is lett küldve a gyámügy hogy tetves vagyok, mert folyton vakarom a fejem.De ilyen csak akkor van ha ki kell menjek az emberek közé itthon mikor egyedül vagyok ugyan annyira izzadok mint a többi ember és a fejem se viszket és nem szorongok.Mikor idegenek közelébe vagyok olyankor elengedni egyáltalán nem tudom magam pedig nagyon erőlködök rajta és ezek a tényezők is zavaróak.Ezen nem lehet valahogy segíteni?

15/f



2014. júl. 11. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Ez pánikroham kezdete. Nekem is ilyen volt
2014. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

bocsi elég tudatlan vagyok ezzel kapcsolatba mert nem vagyok jártas ilyenkor a háziorvoshoz kellene mennem vagy milyen orvost kell felkeressek?

2014. júl. 11. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, keressetek egy pszichológust.
2014. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az a baj hogy ahol én lakok itt a környéken a pszichológusok nagyon drágán dolgoznak és igazából csak kikérdeznek mindent majd miután mindent kiszedtek belőled azt mondják hogy meggyógyultál hazamehetsz a pénzt meg zsebrevágják ráadásul én elég szegényes körülmények között élek és nincs pénzem arra hogy messzebb elutazzak hogy találjak egy normális pszichológust
2014. júl. 11. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, mehetsz önsegítő csoportba is, az csak pár száz forint alkalmanként.

Ne magyarázkodj előre a pszichológusok ellen, inkább tegyél meg mindent, hogy meggyógyulj. Van ingyenes is, TB alapon.

A pszichológus helyett logoterápiára is mehetsz, nézz utána.

Olvass könyveket, Frankl: ...mégis mondj igent az életre

Kezdd ezzel és ne keress kifogásokat!

2014. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem kifogásokat keresek és sajnos nem pesti vagyok pedig jó lenne mert ott vannak igazi szakemberek :) sajnos én Békés megyében lakom egy eldugott kis városkában
2014. júl. 12. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor maradnak a könyvek. Ha az általam ajánlottat elolvastad, akkor mondom a következőt.

Igen, Pesten vannak jó pszichológusok, a legolcsóbb 6000/óra (ötven perc).

2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor máris utána keresek hogy neten fent van e mert ha lehet azért nem költök rá ha nincs akkor megveszem :)
2014. júl. 12. 21:09
 9/12 A kérdező kommentje:
még nem olvastam végig csak beleolvastam nem rossz de én nem öngyilkos akarok lenni hanem szorongok az emberek között
2014. júl. 15. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet tömeg fóbia. Próbáld lekűzdeni azzal, hogy kisebb társaságokba mész és ha ott jól érzed magad akkor mehetsz nagyobb társaságba és így tovább.
2014. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!