Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha egyedül nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyedül nem merek csajozni csak haverok mellett?

Figyelt kérdés

Sőt annyira stresszelek, szorongok, hogy például, ha egyedül megeyk buszmegállóba is, akkor gyakran törnek rám olyan gondolatok, hogy biztos nagyon ronda lehetek és akik látnak lehet be is szólnak mindjárt, hogy milyen csúnya vagyok vagy épp kinevetnek stb. Folytonn ilyen gondolataim vannak, ezért utálok is egyedül menni még utcára is, de ha ott van velem megy egyik jó barátom például, akkor meg tök laza, humors vagyok és volt már olyan is, hogy észrevettek lányok, mintha bejöttem volna akkor nekik, ellenben egyedül épp fordítva tűnik az egész, mintha valami ritka ronda srác lennék, aki legszívesebben maszkot húzna a fejére vagy elbújna valahová, hogy ne láthassák. Még sosem volt barátnőm, talán, ha egy lány odajött volna hozzám és akart volna tőlem valamit, akkor most elhinném, hogy mégsem vagyok csúnya fiú, de sajnos ilyen nem történt csak még régebben olyan, hogy csaj barátnője magukhoz hívott, mert tetszettem állítólag a barátnőjének, csak az is olyan félénk volt, hogy nem is mert végül velem beszélni, így még abban sem vagyok biztos, hogy valóság volt, nem csak szívattak mondjuk.

Sajnos volt már olyan, hogy nem egy lány rondának nevezett vagy kigúnyolt, igaz mostanság fészbukon kapom ezt meg, de élőben is volt már, hogy beszóltak csajok, szóval talán ezért is van ez az állandó szorongásom és félelm, hogy újra kigúnyolnak, beszólnak a külsőm miatt. Amúgy az orrom miatt cseszegetnek leginkább, mert ényleg elég nagy, de amúgy sem vagyok nagy szám külsőre, sőt.



2013. ápr. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát menjél csajozni haverokkal! :D
2013. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csajok nem fognak csak úgy odamenni hozzád...

Elsősorban önbizalmadon kellene dolgozni. csak példa: volt egy srác, olyan csúnya volt, hogy amikor először megláttam, megijedtem tőle. Aztán megismertem, hihetetlen önbizalma volt, és fantasztikus személyisége. Pár hónap és menthetetlenül belezúgtam...

2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor dolgozz a belsődön, én fordítva vagyok ezzel. Ha ott vannak a barátnőim, akkor nehezebb, mert ők szebbek, Nekem is nagyon nagy orrom van, bár engem minden más miatt piszkálnak:/ ezeket felsem kell venned, ha lenne picivel, sokkal több önbecsülésed az már fél siker lenne:) na hajrá!:D
2013. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!