Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor ismerkedek valakivel...

Amikor ismerkedek valakivel ezt a dolgot elmondjam neki vagy ne? Rossz hatással lehet az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Hogy én eléggé magányos ember vagyok, nincs társaságom nagyon csak pár távolabbi haverom, és az iskolából kiközösítenek.

Ti ha ezt megtudnátok valakiről akivel ismerkedtek, milyen hatással lenne rátok, és a kedvetekre hogy vele ismerkedjetek tovább?


2014. aug. 2. 22:03
 1/3 anonim válasza:
Én személy szerint nem távolodnék el egy ilyen tipusú embrtől, mint ahogy te leírtad magad, enm ez alapján dönteném el hogy érdekel e a társaságod. Szerintem ezt nem kell eltitkolni de persze nem is kell rögtön ezzel a mondtattal kezdeni hogy szia én nagyon magányos ember vagyok és szeretnék ismerkedni, mert ez lehet hogy "megijeszt" másokat.
2014. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jól írta az előző válaszoló.Ha kedvelni fog,és keresi a tássaságodat,akkor biztosan nem hátráltatja a dologban.Persze,nem szabad ezzel kezdeni az ismerkedést,mert elrémisztheti.Amikor már érzed,hogy bizalmasabb kapcsolatot ápolsz vele,nyugodtan elmondhatod neki szerintem.De ne úgy,hogy gyökérnek gondoljon de ne is kelts benne szánalmat,hanem csak spontán legyél.Sok sikert!
2014. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem ilyesmivel kell nyitni. Legfeljebb majd idővel elmondod... de tudod mit mondok neked?


Ha odakerülsz, már nem is lesz értelme, hogy elmondd, hiszen már nem leszel magányos. ;)

2014. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!