Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha kitörne...

Ti mit csinálnátok, ha kitörne egy esetleges háború? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez lehetetlen,de ti mit tennétek,ha megtámadnák Magyarországot,vagy esetleg hadban állna?


Én ezt csinálnám:Vennék egy jobb netet,így gyorsabban tudnám letölteni a Torrentről a dolgokat(kimaxolnám a letöltési limitet NCOREon).

-Megnézném a város(lehet hogy utolsó) megye egyes meccsét.És szidnám a másik csapatot ahogy csak lehet(az MLSZt is szidnám).

-Este megnézném a Trónok harcát és ha mázlim van még egy atomrobbanást is látnék(olyat még sose láttam).


Szóval ti mit csinálnátok?



2014. aug. 6. 17:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocsi 10es...
2014. szept. 5. 14:46
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Istenem ezt a nyomorék bandát...


Kérdező: Szeretnék gratulálni. Ilyen értelmes hozzáállással biztos sikerülne túlélned. Amúgy kezdjük azzal, hogy tök jö, hogy szerzel netet... és áramot háboruban?


7#:,,1 a biztos! Magyarországért nem áldoznám

az életemet.“ Szeretnék gratulálni neked is. A szüleid rád is büszkék lehetnek. Azért tegyuk hozzá, hogy az országunkal pusztúlnak a szeretteink is...


ééés jöhetnek a negatív pacsik, mert én komolyan veszem a komoly dolgokat...

2015. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én vinném a szeretteimet is magammal, aki pedig maradni akar az maradjon, csak akit utolsónak lőnek le előtte kapcsolja le a villanyt.
2015. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 polanski 8 válasza:
Elöször is hülyeségnek tartom egy két kommentet :/ internet filmnézés stb. Nem éltetek még háború alatt. Egyértelmű dolog hogy fegyvert kell fogni védeni a hazát a szeretteidet. Csak a gyávák futnak el.amugy is 1.nehéz lenne elmenekülni 2. Háború esetén minden 18-50 korig behivnak attol hogy Ausztriába mész akkor majd onnan adnak frontra meg ha haboru is lesz nem mi koznep leszünk azok kik menekulessel tulelhetjuk foleg férfiak. Igy is ugy is halalveszely ál fenn . En azt mondom akkor inkabb fogj fegyvert es becsulettel harcolj meg mint menekules közben esel el .amugy se lenne szerintem időd gondolkodni hogy internetezz meg az egyebek . Tobb válasziro vonatkozik :)
2015. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na, gondolkozz
2022. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!