Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek sok vágya, álma...

Ha valakinek sok vágya, álma van, kisebb és nagyobb dolgok is, esetleg kicsit gyerekes, mit tudom én pl hullócsillagnál kivánni valamit vagy eljutni Párizsba. Stb? (lent)

Figyelt kérdés

Ilyenkor miért jönnek azzal az idősebb ismerősei hogy még túlságosan gyerek, örül majd ha eltartja magát, nem hogy ezekkel foglalkozzon?

Egyébként én nekem nem nagyon vannak ilyen vágyaim,szóval ezt nem rólam mondják,hanem úgy általánosságban ezt hallom.Persze,valahol igazuk van ebben,mert ha már magukat kell eltartsák akkor nem kivánság müsör az élet,de miért ne lehetnének az embereknek ilyen vágyai,miért ne hihetnének abban hogy elérhetik? Bár lehet azért nem értem,mert én is csak 18 éves vagyok. Nyilván ha sok van,sok belőle nem valósulhat meg,de szerintem nem kéne alapból úgy hozzá állniuk ehhez hogy úgysem tudnak majd az ilyen vágyaikkal törödni a munka,család stb miatt...



2014. aug. 7. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Csak a megkeseredett emberek mondanak ilyeneket, akik félre dobták az álmaikat. A lelkesedését senkinek nem szabad letörni.


27F

2014. aug. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

figyelj sokaknak fáj, hogy másnak jobb...és irigyek...nem hiszik el, hogy nekik is lehet jó, ezért másnak akarnak rosszat...na az ilyeneket kell kerülni!


én 160 évig fogok élni, még ha mások nem is hiszik, van még 139 évem hátra, mások nem hisznek benne, magyarázhatom, nekik úgyse tudom majd bizonyítani...nem élik meg velem ezt a kort...


sokak szerint álmodozó vagyok, álom világban élek...7 évig abban éltem igaz...de most már ezzel a világgal is szembesülök (sajnos)...de én tudom, hogy nincs lehetetlen! ha te szeretnél eljutni Párizsba és tényleg elhiszed, hogy sikerül, teszel érte akkor sikerülni is fog! ne engedd, hogy mások letörjenek, vagy elvegyék a kedved! ne másokkal foglalkozz, hogy ők mit mondanak, mit gondolnak, ha szükséged van rájuk akkor hallgasd meg és fogadd el...de ha te szeretnél haladni egy bizonyos úton akkor azt ne add fel mások miatt :)

2014. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz mások véleményével.

Én 27 éves vagyok, anyagilag most engedhetem meg magamnak a 16 éves korombeli álmaimat, amikről mindig le kellett mondanom nagyobb dolgok érdekében. És meg is valósítom őket, mondhat bárki bármit, a családalapításnak még a gondolata is távol áll tőlem, pedig "ebben a korban már illene".

Kétlem, hogy felelőtlen lennék attól, hogy néha egy heti fizetésem mások szemében felesleges dolgokra költöm (pl újra elkezdtem zenélni több év kihagyás után).

Emellett persze fenntartom magam, a lakásom, a kocsim.

2015. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!