Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel lepjem meg a ferjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a ferjem? Elegge ellaposult a kapcsolatunk kisebb nagyobb vitak is voltak az elmult napokban. Szeretnem meglepni valamivel amikor este 10kor hazajon. Otletek? Valami nem megszokott dolog? 31/N

Figyelt kérdés

#meglepetés #valam uj
2014. aug. 3. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom nálatok milyen a megszokott dolog, de egy közös fürdőzés utána megmasszírozod és szép fehérneműben ágyba bújtok az elég jó meglepi szerintem. Vagy főzz neki valamit és vacsizz vele fehérneműben, köntösben utána borozzatok, szeretkezzetek, ezek mind össze hozzák a párokat.
2014. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Finom vacsora, gyertyafény, szexi fehérnemű...
2014. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek ha vannak, nagyihoz el.


Gyertyafényes borvacsora valami minőségi borral, könnyű édességgel. Utána forrófürdő, masszázs, szex. Esetleg bekészíthetsz egy adag popcornt és egy jó filmet, amit a férjed szeret, és megnézhetitek az ágyból az este lezárásaként :)

2014. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Romantikus vacsora, esetleg vmi nővérke-rendőr szerkó, ehető bugyi..:)))
2014. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

ne haragudjatok, de eddig akárkivel beszéltem, aki próbálta ezeket a praktikákat, a fér/feleség csak felhúzta a szemét. Egy gyertyafényes vacsora nem old meg semmit, akkor se, ha szex a vége.


Mi lenne, ha inkább egy pohár bor mellett leülnétek, és tisztáznátok a helyzetet? Ha a fürdés-szex jól is esik, a probléma marad és újra elő fog jönni. Akkor megint jön a gyertya?

2014. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem a problémát kell megoldani ilyesmikkel! Hanem az intimitást visszahozni a kapcsolatba,nézd már meg mi volt a kérdés, légyszíves!
2014. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kisebb nagyobb vitak is voltak az elmult napokban.



Ezek mellett szerintem rohadtul mindegy, heti egy vagy két szex van. Amíg vita van, úgyse lesz jobb.

2014. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kosoznom a valaszokat, de az a helyzet hogy ezek mindennap megvannak. :/ helyebe viszem a 3 fogaos vacsit, aztan nezunk valamit, sex is van egy heten 3szor kb. ami tul sok is, mikvel sportolo nem szereti...
2014. aug. 3. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezek mind jó ötletek,de szerintem is egy alapos beszélgetés az,ami a legtöbbet segít ilyen helyzetben.Mikor mindketten nyugodtak és ellazultak vagytok,ilyenkor jó sort keríteni a problémák tisztázására.
2014. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"ne haragudjatok, de eddig akárkivel beszéltem, aki próbálta ezeket a praktikákat, a fér/feleség csak felhúzta a szemét. Egy gyertyafényes vacsora nem old meg semmit, akkor se, ha szex a vége."


Nem megoldja a helyzetet, de egy kezdet. Szerinted egy ellaposodott kapcsolatnak mi tesz jobbat, ha nem egy kis odafigyelés, szeretet, törődés?


Az, hogy 200x-a is átvitatkozzak a helyzetet, és hibáztatják egymást a pohár bor mellett, hogy ki miért olyan, amilyen? A nagy fenét.


Sokkal többet segít, ha az egyik fél felhagy ezzel az ostoba, önző, besértődött magatartással, hogy arra vár, hogy a másik kezdeményezzen, és egyszerűen kimutatja, hogy törődik vele. Cserébe jó eséllyel talán kap is valamit vissza...

2014. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!