Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem félelmetes ahogy...

Csak nekem félelmetes ahogy az idő szalad?

Figyelt kérdés
18. éves leszek és úgy érzem hogy az utóbbi pár év szinte csettintésre elvillant volna felettem. Néha nagyon fura hogy testem is menyire fejlett. És úgy érzem mintha az elmúlt évek meg se történtek volna, mintha csak álmodtam volna. valahogy még nem érzem magam "18". Olyan fura felnőni, haladni az idő sodrásával. Más is érez így? vagy ment át hasonlón?

2014. aug. 7. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szia, én is 18 leszek, és ugyanez. :D
2014. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez engem is fura érzéssel tölt el. Nem is olyan régen még csúszdáztam, babákkal játszottam, most lassan az egyetemre készülök. Nem is tudom, hogy mit csináltam ennyi idő alatt, de nagyon hamar elment. :)
2014. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jó ezt hallani akkor nem örültem meg :D
2014. aug. 7. 17:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet. :)

21 éves vagyok, de ijesztő belegondolni, hogy szinte egy pillanattal ezelőtt 14-15 voltam.


http://www.youtube.com/watch?v=7gj6rQOqgAs

2014. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy titkot nem árulok el, de ahogy öregdni fogtok, ez úgy fog felgyorsúlni... elmúltam 30 és csak kapkodom a fejem, hogy rohan az idő.. megint húsvét, megint szülinap, karácsony... borzasztó :-)
2014. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azóta gyorsult fel, mióta számítógépet használok. amíg nem volt itthon gép és nem gépen dolgoztam, sokkal lassabban telt az idő.
2014. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16/F vagyok,s nagyon gyorsan megy az idő.Minden iskolai év egy fokkal gyorsabban megy el,ahogy a nyári szünet is.Előre nézve fél év is nagyon soknak tűnik,de ha arra gondolok,hogy mi volt fél éve,meglepődök.De talán az is számít,ha valaki sietteti az időt.
2014. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es én is valami ilyesmire gondolok. Ezért nem tértem magamhoz, olyan gyorsan elmentek a tanévek, szünetek és nemsokára érettségizek
2014. aug. 7. 23:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
18/f vagyok, és ugyanez a helyzet :/ Pont pár napja bújócskáztam a barátaimmal, és akkor gondoltam bele, mikor is csináltuk utoljára ezt? Kb 12 évesen, a szomszéd telken, akkor az még csak egy mező volt, és nem egy lakóház állt rajta. Meg voltunk biciklizni a Balaton körül, akkor egy csomó ismerős helyen mentünk keresztül, ahol az emlékek beugrottak, hogy jéé, anno 10 éve itt pakoltunk ki anyáékkal az akkor még új autónkból a strandcuccokat :), vagy hogy ide ültünk be enni egy hekket, ami azóta már bezárt, és pusztul :( A középiskolába is nem régen kezdtem járni, és most az utolsó évem lesz... és érettségizek, és egyetem és aztán az ÉLET... OMG hová lett a gyerekkorom, amikor az udvaron futkoztunk, a mamáéknál kerestem a húsvéti ajándékomat, apával a ps1-en játszottunk :) vagy csak a közös vasárnapi, ünnepi ebédek :) én is azt veszem észre, hogy ahogyan öregedek, egyre gyorsabban megy az idő:) hihetetlen, de elrepült a gyerekkorom :(
2014. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.

Üdv: A Doktor

2014. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!