Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha itthon vagyok szinte egész...

Ha itthon vagyok szinte egész nap hozzám se szól senki, nem beszélgetnek velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámmal ha bármit beszélnék, mindig azt mondja hogy csak a hülyeségeket beszélem. Apámmal végképp nem lehet beszélni semmit, szinte nincs is itthon.
2014. aug. 10. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, akkor beszélj mással :D

Annyi emberrel lehet besrzélni itt interneten.


Miért, milyen "hülyeségekkel" szoktad őt "zaklatni"? :D

Amúgy igen, sok helyen láto mhogy a szülők nem tudnak elbeszélgetni a gyerekeikkel, és nem is akarnak, ez szomorú :(

2014. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, telefonon többet beszélek velük mint élőben. Bár néha akkor is érzem h unják a dumám.


Kedvencem az, mikor hónapok után hazajövök, tele élményekkel, elkezdeném mesélni, erre "csitt már, nem hallom a tv-t"...aztán meg az a gondjuk, hogy egész hétvégén nem mondtam nekik semmit...


Pont ezért igazán sosem tanultam meg énsem érdeklődni mások iránt, meg megtanultam megtartani magamnak a "hülyeségeim".

2014. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!