Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki érzett már ilyet?

Valaki érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
teljesen kifordúltnak látom az életet. Minden olyan felszínes, semmi sem érdekel igazán, eleuntam a lányokba, az ízekbe, a küzdésbe, hogy elvergődjek éretségig aztán esetleg egyetem 8vagy nem) és ki tudja hogy kapok munkát? napro-napra látom a rothadást ami végbe megy 3ebben az országban, a tespedést, a punyadást. Teljesen kiábrándultam az életből. Vóltam bulizni de az se vigasztalt nagyon olyan értelmetlennek láttam, minek igyam magam részegre attol nem lesz jobb max rövid ideig utána meg másnapos leszek.

2014. aug. 11. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tinédzser-nihilizmus. Szóval igen, sokan vagytok!
2014. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ne mond, hogy nincs igaza! A mai fiatalok 90 százaléka értéktelen felszínes, lusta senkiházi és iszonyatosan demoralizálhatja az ilyen közeg azt a 10 százalékot, akinek vannak céljai.
2014. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kifordultnak látod a világot, és leírtad, hogy milyennek látod a fonákát annak a tapétának, amit életnek nevezünk. De milyen ennek a tapétának a színe? Aki nem a tapéta fonákán tanyázik, az mit lát?
2014. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

"Aki nem a tapéta fonákán tanyázik, az mit lát?"


Én okoskodó bölcsészt látok...

2014. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan éreztek/éreznek ilyet, de ha átengeded magad ennek a helyzetnek - még ha nem is a te hibád - azzal csak rásegítesz erre a folyamatra. Szedd össze magad, és legyél kivétel, az sokkal mókásabb :)
2014. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szar itt az élet, akkor irány külföld. Jót tesz az ilyen embereknek -mint te- egy kis környezetváltozás. Ráérsz utána is egyetemezgetni...
2014. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Külföldön sincs kolbászból a kerítés. Aki nem tudja kirángatni magát a gödörből az ott sem boldogul. Ahhoz tettrekészség és ambíció kell.
2014. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!