Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok a párom...

Féltékeny vagyok a párom testvérére, ez normális? Valaki érzett már ilyet?

Figyelt kérdés

A páromnak (29) van egy húga (28) akiért ahogy látom teljesen oda van. Ahogy beszél róla, meg minden. Hogy mennyire szép, ha megjelenik egy hétköznapi öltözetbe meg bakancsba akkor az a tökély, megjegyzi hogy de jó a bakancsa, milyen szép a haja, stb. Ha jön látogatóba, vagy mi megyünk akkor mindig egymással beszélgetnek csak szinte, és annyira jól megértik egymást én meg csak figyelem és hallgatom őket, mert egyszerűen nem tudok hozzászólni a témáikhoz. A párom velem nagyon ritkán beszélget úgy igazán...

De legutóbb az tett be mikor sétáltunk és "véletlenül" a húga kezét fogta meg. Persze csak egy pillanatra, aztán elengedte és fogta az enyémet mintha semmi nem történt volna. De el nem tudom képzelni hogy téveszthette össze véletlenül.

Szóval vannak ilyen esetek... mennyire normálisak ezek?


2014. aug. 4. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Orulnod kene hogy joban vannak, en a batyammal csak orditani tudok
2014. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszintén,engem is zavarna,hogy ennyire odáig van érte.Változtatni nem lehet rajta,a férjed tipikusan az a pasi,aki a szépséget nagyra becsüli.Ha lesz lányotok,akkor majd vele fog így bánni,mint most a húgával.Feltéve,ha az is ilyen bájos lesz.Ha nem csak ez az egy dolog zavar benne,akkor gondolkodj el,hogy valóban ő kell-e neked.Én nem tudnám tolerálni ezt,nekem olyan kell,aki értem van oda.
2014. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!