Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ez esetben?

Mit lehet tenni ez esetben?

Figyelt kérdés

Van egy vendéglátó helyiség kb 12 éve a lakhelyünktől 20 méterre. Ez egy viszonylag csendes környék, egy kisváros külvárosa. Az utóbbi időkben viszont késő estig hangzavar hallatszik a kocsmából, konkrétan a vendégek ordítoznak.

E helynek én is gyakori látogatója vagyok, tudják ki vagyok. Nem inni járok oda, hanem lottót feladni és egyéb szerencsejátékot űzni, de akkor is ismernek már. Lenne e értelme esetleg a tulajnak szólni, hogy valahogy csillapítsa le az embereket (a tulaj konkrétan a kocsma mellett lakik egy családi házban) vagy a rendőrségnek kellene szólni ha nagyon elfajulnak a dolgok (sokszor üvöltöznek még éjfélkor is a részeg fiatalok, hétköznap)?


2014. aug. 12. 21:58
 1/2 anonim válasza:
Hát igen sztem ha már átlépik a határt nyugodtan szólj a rendőrségnek csendháborítás miatt
2014. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a nagy változás, eddig kilenckor zárt mert nem volt vendég az alkoholistákon kívül.
2014. aug. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!