Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak ilyen esetben egy...

Mit mondjak ilyen esetben egy kötekedő vevőnek? Nem úgy jött meg, amit rendelt, ahogy kérte, de már nincs mit tenni.

Figyelt kérdés
Már a múltkor is kifogásolta, hogy a sütemény, amit kért, egészben jött, pedig ő a múltkor felszeletelve kapta. Akkor mondtam neki, hogy azt külön kérni kell, hogy legyen szeletelve, az ár nem változik meg semmi, csak mi is úgy rendeljük. De már a hideg ráz a nőtől, ha ide jön. Most a kollégám vette fel a rendelését pár napja, és ma fog érte jönni. Oda van írva a rendelése mellé, hogy szeletelve, de én nem úgy kaptam meg az árut, amihez semmi közöm, de rajtam fog csattanni az ostor, hogy még akkor sem úgy kapja, amikor kéri. Pedig a kollégám cseszte el, mert nem jól adta le a rendelést. Ti mit mondanátok ebben az esetben? Így is-úgy is én leszek a szemét...
2013. szept. 18. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felszeletelnem
2013. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
itt helyben nincs rá mód, mert csak picike késem van, maximum széttrancsírozni tudnám vele
2013. szept. 18. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor kersz valahonnan. Gondolom nem egy perce hoztak es nem azonnal jon erte a vevo.
2013. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

A kis késsel szeletelném fel.



A nőt.

2013. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, az igazat. Nagyon sajnálod ami történt, a beszerzésért felelős kolléga hibázott, és szóltál neki, hogy a jövőben ne fordulhasson mégegyszer elő.

Esetleg felkínálnék egy ajándék fél literes ice teat.


Ez utóbbi talán túlzásnak tűnik, de az a helyzet, hogy elcsesztétek, szóval a nő lassan át fog pártolni a konkurenciához, az pedig egyetlen vállalkozásnak sem áll érdekében.

2013. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele....Sajnos ilyesmi sokszor előfordul az életben.Végig kell hallgatni aztán elfelejteni az egészet!:)

A következő alkalommal pedig mégjobban figyelni!:)

2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az komoly, hogy egy sütemény felszeletelésén problémázik. :D Én felszeletelném neki valahogy vagy megmondanám, hogy nem te hibáztál.
2013. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azért az komoly, hogy egy sütemény felszeletelésén problémázik. "


Nos, lehet hogy ovodaba viszi, ahol az ovonok nem fognak es nem is tudnanak neki allni felszeletelni....

2013. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat :) Sajnos tudom, hogy nem oviba viszi meg semmi, mert többször jár hozzánk, és csak saját magának viszi otthonra...
2013. szept. 18. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, teljesen mindegy, hogy hova viszi, mit csinal vele, a rendelese nem megfeleloen lett teljesitve, joggal fog felhaborodni. Hivd fel a szallitokat es hozass veluk egy kest. Mondjuk halkan megjegyzem, hogy korabban kellett volna....
2013. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!