Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debreceniek! Mi volt este az...

Debreceniek! Mi volt este az az iszonyat hangos zaj ( az egesz varosba)? Szunyogirtas lehetett ugy gondolom. Nade hajnal 1kor?

Figyelt kérdés

Ma este valami nagyon hangos kocsi (?) elment az ablakom alatt es tobb oran keresztul ossze-vissza furikazott es bugott.. de azt elnem lehet kepzelni h milyen hangosan... mindezt most kb hajnalni fel egy otta! Nem hiszem h en vagyok az egyetlen aki felkelt ra de most iszonyat duhos vagyok h miert ejszaka kell ezt? Multkor lattam egy platos kocsit es valami raketa szeru volt a platojan es fust jott ki belole, elsore azt hittem bombazni jottem de fogalmam sincs mi lehetett.. lehet most is az a kocsi (?) volt az. De kerdem en ez most szunyogirtas lenne vagy mi, mert az eddig repulorol csinaltak es nem hajnalni egykor mikor alszik a nep. Most pedig almombol felrettenve gyakori kerdeseken keresem a valaszt h mi a turo lehett ez?

Szoval Kedves debreceniek! Aki esetleg szinten hallotta vagy valaki tud rola valamit valaszolna mer elnem tudom kepzelni mire volt ez most jo??? Ja es nem az utcat tisztitottak mer az kozel sem ilyen hangos.. koszonom a segitsegeteket! :)


2014. aug. 14. 01:48
 1/2 intrepid ***** válasza:
Vízzel töltött flakon rádobása, és majd leszokik az éjszakai hangoskodásról. Nálunk Harleist is sikerült leszoktatni róla.
2014. aug. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szúnyogirtás. Újabban kocsiról csinálják mert olcsóbb és hatékonyabb.
2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!