Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a szándékosan...

Mit lehet tenni a szándékosan aludni nem hagyó szomszéddal, lakótelepen?

Figyelt kérdés
Vagy fölöttem-alattam vagy mellettem (másik lépcsőházban) van egy szomszéd, aki reggel 6 körül egy pár másodperce rendszeresen jól felhangosítja a tévét, nyilvánvalóan szemétségből. Ma pedig hajnali háromkor csutkára hangosította, és olyan volt, mintha én a saját tévémet hangosítottam volna fel jól. Ez után már a méregtől sem tudtam elaludni. A baj az, hogy még azt sem tudom megállapítani, melyik szomszéd az. Ti mit tennétek?

2014. ápr. 22. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként én a közös képviselőnek szolnék. Biztosan nem te vagy az egyetlen, akit zavar.
2014. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj be a rendőrségre. Csendháborítás miatt kijönnek. Ha ezt követően is folytatja, hívd ki megint a rendőrséget. Szabálysértés tovább folytatása miatt akár be is vihetik őt, de minimum egy bírság
2014. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy pillanatra kapcsolja fel akkor a rendőrség nem sok mindent tud tenni, hisz mire kiér már síri csend van. Rajtakapni meg nehéz volna. Egyébként sem szoktak sok mindent csinálni a csendháborítókkal ...
2014. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy rajtakapni nem lehet, és nem is vagyok teljesen biztos a "gyanúsítottban".
2014. ápr. 22. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet deríteni ki az. Ha tudod hogy mindig 6-kor csinálja ,akkor 6 kor odaállsz hallgatózni az egyik gyanús szomszéd ajtaja elé és akkor ki tudod zárni melyik a bűnös és melyik nem az. Aztán becsengetsz ha megvan a tettes,és vázolod a feljelentés lehetőségét.
2014. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz, csak annyira k*-ra nincs kedvem hajnali hatkor pizsiben hallgatózni más ajtajánál :D

inkább beszerzek valami kütyüt

2014. ápr. 22. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen kütyüt?!
2014. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amit rárakhatok a falra, és szedi a hangokat.. biztos van valami az ebayen
2014. ápr. 22. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem az van, hogy rosszindulatból, direkt nem hagy aludni, hanem vagy időzítő van a tévéjén és azt használja reggel ébresztőnek, vagy van egy "okos" kisgyereke, aki a reggeli készülődés alatt elmarja a távirányítót és akarva-akaratlanul túlhangosítja a készüléket... én mondjuk biztos nem ébrednék fel pár másodperc miatt, ha meg nem tart annyi ideig sem, amíg kiugrasz a folyosóra és fülelsz, akkor tényleg nincs mit csinálni ezzel. Ne dühöngj, akkor vissza tudnál aludni simán.
2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!