Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek azok a témák/kérdés...

Melyek azok a témák/kérdés körök, amik "kiverik a biztosítékot"?

Figyelt kérdés

Mint ortodoxoknál a pogányság, prostituáltaknál a prüdéria, vagy itt a politika rovat.

Te neked mire áll égnek a hajad?


2014. aug. 15. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen téma, nálam csak a buta emberek verik ki a biztosítékot, de az mindegy milyen témában.
2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számodra kik a buta emberek?
2014. aug. 15. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Akiről az IQ teszt alapján kiderül hogy növény.

Akik olyanokat kérdeznek, amik egyértelműek illetve 16 s alatt meg lehet találni rá a választ a neten.

2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az, aki ha hülyeséget mond, az akkor is hajtja tovább az igazát, amikor be lett bizonyítva, hogy téved.
2014. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A politika, meg hogyha valaki nem érti meg az érveléseimet jogos dolgokkal kapcsolatban...
2014. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam az veri ki a biztosítékot, ha valaki lepontoz és nem írja oda, hogy miért baromság a válaszom. Esküszöm ide az kéne, hogy ha valaki negatívan akar értékelni, kötelező legyen megmagyarázni az okát...


A politika rovatba pedig csak akkor megyek, ha túl alacsony a vérnyomásom. 5 perc alatt garantáltan felba-sszák az agyamat.

2014. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok téma érdekel, nem maga a kérdéskör veri ki a biztit, hanem amikor valaki nagyon szűk látókörű és úgy áll a kérdéshez, hogy csak neki lehet igaza és aki nem úgy él és gondolkodik mint ő, az értéktelen és hülye.

A szavak kiforgatását is imádom. Korábban elkezdtem megmagyarázni másképpen, mert jóhiszeműen azt gondoltam, hogy csak nem érti, de inkább csak be akart rántani a sárba az ilyen. Hagyni kell. De attól még idegesítő a rosszindulat.

2014. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A családi kapcsolatok, a sok megkeseredett, megszállott, feminista boszorkánnyal az élen.


Emberek közül itt meg azok, akik, idézem: "a buta emberektől" holott nem látják, hogy ők sem egy géniuszok.

Ez az oldal nem csak arról szól, hogy feltesz valaki egy kérdést, hanem inkább fórum jellege van.

Tehát ha valaki felteszi azt a kérdést, hogy miért van két melle egy nőnek, akkor ezen emberkék alapján a kérdező hülye.

Közben lehet, a kérdező egy mélyreható anatómiai, endokrinológiai, citológiai téma boncolgatását várná.

2014. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A prolik kérdései (pl. agyon vert a férjem, mit tegyek, hogy megint szeressen? vagy a mit tegyek, ha éhen halunk, míg nem jön a családi?) nagyon-nagyon felbosszantanak. Aztán a megkeseredett fiúk/nők a szerelem topikban szintén kihoznak a sodromból, és elszomorodom tőle, hogy ilyen emberek akár az életben arcon is lőhetnek csak úgy brahiból.


Azt hiszem, ennyi. Engem személy szerint zavar, hogyha egy nő buta, mert én is nő vagyok, jobban zavar, mintha egy férfi buta. :)


27l

2014. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen téma van...


A #1 egyértelműen a politika, ahol vagy náci vagy, vagy narkós libsi, más lehetőség nincs.

Ami nagyon irritáló még számomra, az a napi ~30 "Ki akar ismerkedni?" kérdés. Egyszerűen szánalmas.


Ezért lehet, hogy a halálfszára küldtök, de a "Magányos vagyok, mit csináljak?" féle kérdések is idegesítenek. Havonta több száz ilyen kérdést tesznek fel, és mindegyikre minimum 10 hasznos válasz érkezik, mégis felteszik, újra és újra.


Itt, Gyakorin, nem ritka az általánosítás sem, ami bár nem téma/kérdés kör, szintén kiveri nálam a biztosítékot.

Úgy néz ki, itt Gyakorin minden tinédzser hülye, mindenki, aki alkoholt fogyaszt, rendszerességtől függetlenül alkoholista, minden cigány bűnöző, minden zsidó pénzéhes, és minden homoszexuális papnak öltözik a Pride-on...

A végletekben gondolkodásról kisregényt tudnék írni, de szerintem mindenki tudja, mire gondolok...

2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!