Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus egy embernek sem? Engem miért utálnak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Csendes, félénk, visszahúzódó vagyok. Nagy társaságban nem nagyon szólalok meg. De ha egy emberrel beszélgetek, akkor vele beszélgetek. Amikor randizom is próbálok mosolyogni, de ez nem elég. Eddigi kapcsolataimban általában mindig elhagytak. Rossz tulajdonságom továbbá az is hogy naiv, hiszékeny vagyok, könnyen beleélem magam dolgokba. Barátaim soha nem voltak. Amikor iskolába jártam is a legtöbbször csak egyedül ültem. Amikor volt egy "barátnő" , az mindig csak kihasznált. Az iskolában mindig kicsúfoltak a csendességem, félénkségem miatt.

Az iskolában úgy általában mindig jó tanuló voltam, de még sem mentem továbbtanulni. Sok dologhoz értek. Főleg számítástechnikai dolgokhoz. De tudok pl. főzni is.

Ha csinálok valamit a legtöbbször mindig félek attól hogy elbénázok valamit. A legtöbbször mindig elrontok valamit az életem során.

Külsőre nem tetszik magamon hogy vékony hajam van, és hogy nagyon fehér bőröm van.

Jó tulajdonságot nem is tudnék magamról mondani.


2014. aug. 16. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
kérhetünk képeket, igy nem tudjuk megmondani
2014. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem szereti önmagát, nem is elégedett, akkor ez mintegy sugárzik róla s elriasztja a többi embert.
2014. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Képet nem fogok küldeni senkinek. A leírás alapján mondjátok meg.
2014. aug. 16. 12:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban ..


23/n

2014. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretném ha leírnátok mi lehet az oka ennek? Tényleg annyira utálni való lennék?
2014. aug. 16. 12:30
 6/10 anonim válasza:
Én pont az ilyen lányokat szeretem,ugyhogy ne parázz, vannak még emberek akiknek tetszenek az ilyen lányok. PL engem a nagyon fehér bőr felizgat. De van barátnőm,ugyhogy nem én vagyok a te embered!:)
2014. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló megmondta a tutit.

Fogadd el önmagad, szeresd meg magad és a többi ember is megszeret. Mindenkiben van jó, mindenkinek vannak jó tulajdonságai, még akkor is, ha ezeket nem látja magában.

Szerintem az már jó, hogy tudsz főzni. Tudod te hány huszonéves van, aki még egy tojást sem tud megsütni?!

2014. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És nem, nem vagy utálnivaló.

Egy bebábozódott hernyó vagy, aki nem mer pillangóvá válni! Csak ülsz a kis bábodban, kukucskálsz ki belőle, közben meg nem szereted magad. Holott ha kibújnál végre a bábból, meglátnád, hogy pillangó vagy!

2014. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a baj, hogy nem szereted magad, a hibáidra nagyobb hangsúlyt fektetsz, mint a jó tulajdonságaidra, nincs önbizalmad és ettől pocsék a kisugárzásod.
2014. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ok, ne mutass képet, akkor keress a neten valami olyan képet, ami hasonlit rád
2014. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!