Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudom meg ha egy kissé...

Honnan tudom meg ha egy kissé visszahúzódóbb embernek szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdődött a középsuli, új osztályom lett. Szimpatikussá vált számomra egy pár ember (akik szintén visszahúzódóbb típusúak). Váltottam is pár szót néhányukkal és nekem úgy tűnt, (bár ez közel sem biztos) hogy én is szimpatikus vagyok nekik. (vagy néhányuknak) Végeredményben én is egy visszahúzódóbb típus vagyok és úgy mutatom ki, ha kedvelek valakit, hogy többet nézek rá miközben nem figyel vagy a közelébe férkőzök... Persze egy normális ember ilyen, szinte láthatatlan jelekből nem venné a lapot. :D Tudom, tiszta hülye vagyok, hogy ilyenekkel akarom tudatni az illetővel, hogy kedvelem, de valahogy nem megy másként. Az a baj, hogy sohasem vesznek észre. (gondolom emiatt)

Na szóval, most fogalmam sincs, hogy kedvelnek e, (mert mosolyogtak rám, meg ilyesmi, de lehet, hogy ez csak egy általános kedves gesztus bárki felé) és azt sem tudom, hogy én, hogy nyissak az emberekre, hogy észre is vegyék.


Hát igen... Tudom, hogy egy nehéz eset vagyok... :D


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 21. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj egy kérdésem van, ha megtörténne utána mi a fene lenne szerinted? Csak azért kérdezem ezt, mert az ismerkedés a legkönnyebb azok a dolgok közül amikkel egy ismerkedési folyamat/kapcsolat jár, szóval ha kiderül, hogy valakinek szimpatikus vagy az egy dolog, és a neheze ott kezdődik.
2010. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem hülye kérdés. Arról van itt szó, hogy minden ember más és ezt megkell értened ahoz, hogy elfogadd saját magad. Szóval semmi para, hogyha te igy adod az emberek tudtára, hogy kedveled őket. Ez rendben van.


Viszont a lényeg, hogy beszélgess velük. Ha valaki visszahúzódó az nem azt jelenti, hogy nem beszél. A visszahúzódó annyit jelent, hogy nem tárulkozik fel hirtelen mindenki előtt, hanem olyan emberek előtt teszi csak akiket szimpatikusnak és méltónak vél. Szerintem egyébként ez egy nagyon normális megközelités, sőt, normálisabb, mint az olyanoké akik fűnek fának elmondják a gondukat.


Ne ess át a ló másik oldalára, ne vállj aszociálissá, mert nagyon rövid út van a kettő között. Ha nem állsz szóba senkivel akkor már nem visszahúzódó vagy, hanem aszociális. Tehát találd meg azokat akikkel szeretnél valamit kezdeni és kommunikálj velük.

2010. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!