Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Follow Anna tényleg csak...

Follow Anna tényleg csak megjátssza magát?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta nekem, hogy olvasta, hogy a lány a valóéletben nagyon bunkó, és csak megjátssza magát a videóiban. Ez igaz, és ha igen, kezdetben is ilyen volt, vagy csak a hírnév tette azzá?

2014. aug. 16. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én régen nagyon szerettem, de már egy ideje látszik a videóin, hogy csak a nézettségre megy.

Egy mersz vagy mersz videó után iratkoztam le, mert már nagyon gáz dolgokat csinált. Látszott, hogy azért csinálja, hogy legyen nézettsége. Ez az után volt, hogy a youtube elkezdte árulni a nevével fémjelzett cuccokat.


Nincs azzal baj ha valaki pénzt keres a youtubeon, de ha már csak erről szól akkor az már régen rossz.

2014. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ki a tököm az a Foltos Anna?
2014. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is szánalmas a csaj. A való életben negyvennek néz ki, olyan ráncos és férfias az arca, a tényen pedig a testalkata is csak ront. Aki látta élőben, ugyanezt mondja. Valóban megjátssza magát, én is láttam már élőben, történetesen Pesten egy drogériában. Felismertem, nem tudtam, hogy köszönjek-e vagy valami, nem néztem feltűnően egyáltalán, de ő észrevette és elfordult meg még ilyen fancsali képet is vágott hozzá... Az arca csak a fényviszonyok miatt néz ki elfogadhatónak a videókban. Eljátssza, hogy mennyi haverja van, de nekem már nagyon bűzlik, hogy folyton ezt bizonygatja. Megjátszós, sekélyes és tehetségtelen lánynak tartom.
2014. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
25%
Szerintem nem játssza meg magát, ha meg mégis akkor lehetne színésznő, mert jól csinálja.;)
2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Follow Anna, egy hatalmas csalódás. Régebben szerettem a videóit, de ez egy ideje már nincs így. Nagyon nagyon megjátssza magát. Annyira erőltetett az egész csaj. Tényleg csak arra hajt, hogy minél többen nézzék. A Follow Annás kacatos csak pénzlehúzás, mert többségében befolyásolható 10-14 évesek nézik a videóit. Ami nekem szemet szúrt, hogy a kacatjai beharangozása után, nem kis összegben rendelt csomagokat. Amiket még büszkén meg is mutogatott. A kamu nyereményjáték ritka csúnya húzás volt tőle. A meréses videói is elég szánalmasak, az egyikben szétszúrta a száját nézői kérésre, de mivel többen leszólták azt is leszedte. Amúgy az sem érdekes egy kicsit, hogy pont ezek a videók után ugrott meg a nézettsége. Az arca nagyon férfias, öreges. Kb 30-nak kinézhet. Tényleg csak a videói fényviszonyai segítenek valamennyit rajta. Mondjuk biztos örökölte a géneket, szóval erről részben nem tehet. Viszont az alakjáról igen, rettentően el van hízva. Előnytelen ruhákat hord. A fekete nagyon nem áll jól neki. Még valamikor majdnem hidrogén szőke haja volt, az még inkább rontott a helyzeten. A legtöbb videójában mondogatja, hogy mennyi barátja van, mégsem szerepelnek egyik videójában sem. Sokszor kap "sok mindent a barátaitól". ( Kíváncsi vagyok hol vette) Sőt olyan is volt h ő rendelt a barátnőjének ajándékba nem kis összegben és meg is mutatta az egyik videójában. Mostanában már csak azért nézem néha, mert kíváncsi vagyok hol tart, és mikor fog ez az egész youtube birodalma összeomlani. A másik csatornája pedig annyira gáz, hogy azt inkább kerülöm.
2014. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%
Eddig bele voltam zúgvva, de most valahogy elment tőle aa kedvem :(
2014. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
83%
Szerintem élőben nem valami szép! Mindennap látom, egy suliba járunk! beszélgetek vele! Nem azt az arcát mutatja mint a videóiban, lenéző másokkal, próbál mindenkivel hű de jóban lenni! Ja és elvárja hogy mindenki ismerje, egyszer a megállóban előadta magát hogy ő mennyire ismert nagy valaki és megkérdezték tőle hogy te ki vagy és olyan bunkón válaszolt komolyan....
2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%
Hat figyelj, en regebben szerettem annat, de en is hallottam, h bunko, es a videoi egyre szarabbak, ugyh megutaltam. Tenyleg latszik, h csak a nezettsegre megy.. Azt mondja annyira sok baratja van meg, h annyira hires, de am egy nagy 0, a magyar tinidzserek 50%-a meg nem is hallott rola, akik ismerik azoknak is az 50%-a utalja, ugyh nem egy nagy hiresseg a csaj. A kinezeterol meg ne is beszeljunk.. Szval tenyleg bunko.
2015. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dóri 171717 válasza:
16%
Nem tudom miért utáljátok ennyire. Szerintem ha nem ismeritek nem kéne ítélkezni. Én szeretem. Nem akarlak leszólni titeket, de azt hiszitek, hogy ti tökéletesek vagytok?!.. Mindenki magával foglalkozzon!! Ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni!. Amúgy meg van egy csomó videós érdekes, hogy pont őt bántjátok. És ha megjátsza magát nektek mi közötök hozzá? Szerintem Gyönyörű, életteli lány. Mindenki foglalkozzon saját magával, mert ti sem vagytok tökéletesek!!
2016. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még élőben nem találkoztam vele.

Engem az érdekelne, hogy mit tanul? Mert főiskolára/egyetemre jár, de számomra nem derült ki, hogy hova.

2016. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!