Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak velem az...

Miért ilyen gonoszak velem az emberek? 23/L

Figyelt kérdés

11-12 éves gyerekek csókolomot köszönnek és magáznak (!!) 20 éves srác jó napotot köszönt (Ő se normális az tuti)

meg akárhova is megxek szinte mindig magáznak , a postás , a boltos , szóval szinte mindenki. Hiába veszek fel minél kislányosabb ruhákat , olyan ruhákat is felveszek amiket 12 évesen hordtam , de inkább nevetségesebn érzem magam , legszívesebben az aegész arcomat megműteném gyerekesebbre. és a legnagyobb vicc az hogy a 19 éves öcsémnek egy 12 éves gyerek azt mondta hogy fiatalabbnak néz ki a koránál , meg őt szinte mindenki fiatalabbnak nézi , ilyen herlyzetben feltudnék robbani. ti mit tennétek a helyemben? Egyátalán miért vagyok ilyen felnőttes , holott csak 23 éves vagyok? Bár az egyik ismerősömet megkérdeztem , azt mondta hogy olyan 24-nek nézek ki.



2014. aug. 16. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérhetek egy képet? Privátban is jó. Nem kötelező, csak kíváncsivá tettél. 24/F
2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
En 16 vagyok (en is lany) es mindenki kb 20nak nez. Felreertes ne essek nem oltozom felnottesen csak eleg "csontos" az arcom es az alkatom is noiesebb. Engem is mindenki magaz es az ilyenek mint pl a boltos vagy a postas nyilvan magazzon is. Mivel ha nem tevedek az lenne illetlenseg ha szia-val koszonnenek. Kiveve ha egy faluban laksz.
2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem meg pont az ellenkezője a problémám. 25 vagyok és nem nézek ki 16-nál többnek. Gyűlölöm, amikor állandóan elkérik a személyimet.
2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nagy gonoszság, hogy udvariasak veled :D
2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én minden hivatalos helyen jó napotot köszönök függetlenül attól, hogy olyan idős, vagy esetleg fiatalabb.


Ez csak a te fejedben probléma...

2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezellen nem nagyon tudsz mit tenni. 17 éves vagyok, (magas vagyok, de az arcom gyerekes) így a 3-10 évesek csókolomoznak.. De pl. Ma megkérdezték, hogy általánosba járok-e... mire én: " hogyne, harmadikba.." A nő nagyot nézett, erre közöltem vele, hogy gimi harmadikba.. Na, akkor meg azért lesett nagyot.

Nálunk a postás, az eladó mindenki magázza a kb. ránézésre 18 felettieket, kivéve akkor, ha előre megvan beszélve, hogy tegeződjünk.


Öltözz nyugodtan nőiesen, ne hordj gyerekes ruhákat, járj emelt fővel, és szívből kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben! :)

2014. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Tescoba nekem is a fiatal kb 20 éves csajok is igy kösszönek .."jo napot" nekemnis sar érzés..

F/27

2014. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván magáz a boltos, postás, eladó, ez a szokás. Főleg egy 40-es vagy idősebb férfi nem fog letegezni, mert őt még megtanították arra, hogy normálisan köszönjön, ne csak odaböfögjön egy sziát mindenkinek.

Szokd meg, hogy felnőtt nő vagy, és úgy is viselkednek veled.

2014. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kultúráltabb felnőttek magázzák egymást. Ezen mi olyan meglepő? Attól, hogy te nem tudsz viselkedni nem mások lesznek bunkók. Én kifejezetten fel szoktam kapni azon a vizet, ha valami hivatalos helyen letegeznek, úgy, hogy nem engedtem meg.


24F

2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg a mekdonaldszban!
2014. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!