Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a csendes, kedves...

Miért a csendes, kedves emberek ilyen gonoszak valójában?

Figyelt kérdés
Most 2 barátnőmmel szakítottam meg a kapcsolatot mert kiderült, hogy átvertek engem. Megbíztam bennük, elmondtam a titkaimat erre most kiderült, hogy a hátam mögött végig elmondták a dolgaimat amiket mondtam nekik. Hogy lehettek ilyenek? Pedig rendesnek tűnt mind a 2. Ezek után nagyon nehéz lesz bárkiben is megbíznom. Annyi a"jó" ebben, hogy csak pár hónapos barátság volt de ha több éves lett volna az jobban fájna. 22/L
2014. jan. 31. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap után ne mondd el a titkaidat.En sem bizok már meg senkiben, titkom jól el van a zsebemben,senkire nem tartozik.
2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a felnőttséghez tartozik, hogy egy idő után még a nagyon kitárulkozós emberek is, nem osztanak meg mindent valakivel. Meg kell, hogy tudd állni, mert ez az alapvető bölcsességhez tartozik. És nem azt mondtam, hogy ne mondj el semmit, de amiről úgy érzed, hogy tényleg már vmi legmélyebb dolog, azt tartsd meg magadnak, vagy anyukádnak pl, ha benne bízol. Sajnos ez mindig benne van a pakliban, és én ezt úgy mondom, hogy engem még nem vertek át.
2014. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kicsit korán kezdted elmondani a "titkaidat" másoknak. Nekem van olyan barátom akivel gyerekkorom óta barátok vagyunk, de még mindig nem mondok el neki mindent...
2014. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!