Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vujity Tvrtko miért hord...

Vujity Tvrtko miért hord mindig baseball-sapkát?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egyszer a határon nagyon megverték, és a sebeket takarja a sapkával. Igaz ez?

2014. aug. 17. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

nem tudom, de irtó büdi lehet.

valszeg poénosnak gondolja magát benne, pedig nem az.

2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Állítólag egy lyuk van a koponyáján.
2014. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
:o egy lyuk... durva lenne... amúgy nem hiszem hogy poénból hordja, mert elég igénytelenül néz ki benne... inkább viselne kalapot :/
2014. aug. 17. 21:08
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Stílus ,sztáralűr ,semmi más. Nincs lyuk a fején se semmi, max annyi hogy kopasz és szerinte nem áll jól neki.
2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is csak egy kiegészítő, ha már a nevét nem tudja senki kimondani legalább van egy ismertető jegye.
2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Magyar rapper ne viseljen baseballsapkát,

Mely eltakarja szép magyar homlokát!

Magyar rapper viseljen darutollas föveget,

Magyar nyelven szavaljon szép magyar szöveget!

2014. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Egy szelep van rajta, illetve a 4db 1,5 V-os ceruzaelemet tároló rekesz és annak fedő része. Valamint egy teleszkópos antenna, összecsukott állapotban. Ez utóbbit egy horvát radarállomás telepítette és használta még a délszláv háború idején, hogy magyar területről figyelhessék a jugo légteret.
2014. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
egészen hihetőnek hangzik... x)
2014. aug. 18. 08:11
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Undorító, ahogy kinéz, a fekete sapka + betűretlen, ocsmány színű ingek. Amikor reggel meglátja magát a tükörben mi az istent gondol? "Klassz, kezdődjön a nap?" Nevetséges..


Nem tudom, van-e még a mokkában, de nekem égett a fejem amikor miniszterek meg ügyvédek mentek be hozzá öltönyben ő meg ült ott az ocsmány cuccaiban.

2014. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Én meg azt gondoltam, hogy ezek az öltönyös tolvajok: miniszterek meg ügyvédek eljöttek meglátogatni a hanyag őltözetű embert, hogy lássák, hogy milyen az, aki nem lop.
2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!