Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vujity Tvrtko miért hord...

Vujity Tvrtko miért hord mindig baseball-sapkát?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egyszer a határon nagyon megverték, és a sebeket takarja a sapkával. Igaz ez?

2014. aug. 17. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó: a jól öltözöttség nem ízlés kérdése, 2000 forintból is fel lehet öltözni jól, több százezerből is lehet gusztustalanul. Trutyinak van azért lóvéja, nem hiszem hogy azért hordja azt az undormány sapkát mert aki nem lop annak csak erre telik.
2014. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, neked undormány sapka, nekem meg kb.semmit sem jelent. Tök mindegy, hogy egy értékes ember milyen ruhában jelenik meg a nagyérdemű előtt. Lehet, hogy neked az öltöny-nyakkendő a non-plus-ultra,más meg rühelli a kádár-korból örökölt proliünneplőt. Szabad embernek szabad úgy öltözni, ahogy akar. Egy kritérium van: tiszta legyen. Az ember, a ruha.
2014. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondom, hogy mindenki mászkáljon öltönyben, de Vujity komoly embereket interjúvol meg reggelente, megadhatná a tiszteletet azzal hogy nem betűretlen ingben meg sapkában fogadja őket. Nem is értem hogy a TV2 minek hagyja ezt. Bizonyos pozíciókban igenis fontos az elegancia, nem hiszem hogy láttál már baseball sapkában miniszterelnököt vagy ügyvédet munka közben.


Szeretem amúgy Tvrtko könyveit, de le kéne venni őt a képernyőről Pachmannal együtt..

2014. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerinetem jol áll neki :P
2014. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sághegyi Csaba válasza:
59%
Az tény, hogy őt, meg kollégáját nagyon megverték a szerb határon, amikor kezdődtek a NATO bombázások, de előtte is hordta a sapkát. Imidzse neki, ennyi.
2015. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
Ha levenné, az lenne a baj.
2015. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Temetésen se veszi le a sapkát? azért ott tényleg bunkóság sapkába lenni! érdekes.
2017. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es, te egy bigott katolikus vagy? Lehetne zsidó, akkor kötelező fedni a fejét temetésen. Más vallásnál meg egykutya, hogy van-e a fején tökfödő.
2017. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Egyfasz nőtt a fejére
2017. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy miért hordja, de azt láttam, hogy egy templomi esküvőn, amin én is ott voltam a násznépben, na ott sem vette le. Azért az elég nagy bunkóság volt!
2017. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!