Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A környezetemben a legtöbb...

A környezetemben a legtöbb pasi baseball sapkát hord. Szinte le sem veszik a fejükről. Miért ragaszkodnak hozzá ennyire?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ronda a hajuk, nincs frizurájuk, csak valami szőr kinövés haj gyanánt.
2013. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kopaszodnak.
2013. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
À nem kopaszodik egyik sem. Egyik ismerősöm lenyírta a haját kopaszra de akkor is sapkát hord.
2013. aug. 31. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A parom pl azert hordja, mert pánik beteg es bizonyos dolgok, mint a baseball sapka, magas szárú bakancs, ora es öv biztonságot nyújtanak neki. Érzi hogy ott vannak ezek a dolgok -többnyire szorosan fogva a testreszeit - igy egyfajta kapaszkodó neki.
2013. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is voltak ilyenek, ráadásul fiatalok. Úgy értem, NAGYON fiatalok, 22-nél egyik sem volt idősebb és nem is kopaszodtak.

Nem is az a baj, hogy sapkát hord, mert hordjon csak, ha tetszik neki - de az évek alatt napi, mint nap felvett, elnyűtt, kimosatlan, kopott.szutykos baseball-sapka nem enyhén ízléstelen, meg gusztustalan is. Az egyik volt barátom is ilyen sapkás volt, és ki sem engedte mosni, merthogy akkor szétmegy - még kézzel, kiskefével is... Képes volt a frissen mosott hajára ráhúzni a szutykos sapkát még 40°C-ban is, aztán csodálkozott, hogy délutánra ugyanolyan izzadt és büdös, mint hajmosás előtt volt... Plusz: még rosszul is állt neki.

Nagynehezen leszokattam róla, aztán ahogy szétmentünk, visszaszokott, de legalább már vett újat, más fazonút, ráadásul többet, amik jól is állnak neki.

Nem értem, miért jó - pláne, ha még a napellenzőjét is mindenfelé forgatja, csak épp pont előre nem...

2013. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert plaza cica vagyok és sapka nélkül nem lehetek swag...
2013. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!