Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anorexiás leszek ha így haladok?

Anorexiás leszek ha így haladok?

Figyelt kérdés
Kövér voltam..180/80 kg most ott tartok, hogy 180/55 rohamosan fogytam és sportoltam egészségesen akartam táplálkozni de nem jött össze!Most napi 200 kcal-t fogyasztok maximum, ha valamikor több is összejön hánytatom magam..Csinosnak éreztem magam 60 kg-nál de féltem, hogy visszajönnek a kilók ezért tovább gyötröm magam.És még mindig rettegek, hogy kövér vagyok!Ha eszek borzalmas nagy bűntudatom támad és kényszert érzek a hánytatásra..Tudom, hogy ez nem egészséges és ez így nem lesz jó de egyszerűen az ellenkezőjét teszem! Magam sem tudom miért...Segítséget nem tudok kérni borzalmas a kapcsolatom a családommal.Valaki..Bárki..Hogy legyen a régi önmagam? Hogyan lehetek újra "normális"?

2014. aug. 17. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél nyugodtan!Ennél jobban már nem kell fogynod.

Ha van olyan személy,akiben bízol,annak mond el,hogy mi a gondod.Az semmiképp nem jó,ha egyedül akarod megoldani a problémáid.Szerintem ezért nem tudod rávenni magad,hogy leállj,mert nincs aki támogatna,aki mondaná,hogy szép vagy.Ha meg nincs ilyen személy esetleg menj el pszichológushoz.Én jó pár évig vagdostam magam,de már azóta sikerült kilábalni belőle.Szóval nem lehetetlen csak legyen motivációd,ami miatt abba kell hagynod.Sok sikert én hiszek benned ;) Amúgy ha szeretnéd írhatsz privit nyugodtan :)))))

2014. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
MENJ ORVOSHOZ! még most, vagy késő lesz
2014. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vigyázz nagyon!

Én anorexiás vagyok, de már kezelnek. Egyél nyugodtan az elején ha elkezdessz enni még lehet, hogy le megy még valamennyi azután szép lassan vagy akár az elején hirtelen följön pár kiló azután megint vissza megy...és végul be fog állni.

De menj el orvoshoz amíg nem késő!!!

Sajnos sok anorexiás belehal ebbe a hülye hóbórtba, a szív nem bírja egy idő után, és feladja.

Itt van egy motiváló honlap: ana-help.mindenkilapja.hu/

2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!