Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen gyerekke...

Szerintetek egy ilyen gyerekkel mit csinálnának?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nagyon intelligens pszichopata 15 éves fiú. Megölt 17 embert, s ezek közül 3-az még most sem találtak meg ( valószínű megette). Szóval, ha el sikerül fogni, akkor milyen büntetést kap? Hova csukják be? Vagy egy ilyen egyszemélyes cellába? Figyelem! Ez egy elméleti kérdés!


Előre is köszönöm!


2014. aug. 19. 01:37
 1/7 anonim válasza:
Honnan jut ilyen eszedbe :D ? "Valószínű 3at megevett" most miattad elkapott a röhőgőgörcs XD
2014. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel 15, ezért nagykorúként kezelik. Életfogytiglani, egyértelmű.


3 embert megenni viszont nagy teljesítmény lenne, na meg feldolgozni és eltüntetni a nyomokat 15 évesen.

2014. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kannibál gyilkosok nem eszik meg az egész embert, pont, hogy ilyenkor a maradványokra rá szoktak találni (kivéve, ha jól eltüntette, de ahhoz nem kell belekajálni).


Amúgy szerintem az IMEI-be pakolnák (Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyintézet), ha sima fegyházba kerülne, szerintem egyszemélyes cellát kapna, a tényleges életfogytosok úgy tudom egyszemélyesben vannak eleve.

2014. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti egyszemélyesbe menne,mert a végén nem ízlik neki a börtön koszt és megeszi börtön társait :DDD
2014. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4

Börtönben 15 éves srácnak max. akkor lenne ember hús a szájában, amikor a cella társai megkívánják az orált:D

2014. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi, tényleg fura ez, hogy megeszi, de mentésemre szóljon, hogy a napokban néztem a Hannibal c.sorozatot :D
2014. aug. 19. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem:) De ő sem eszi meg az egészet.
2014. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!