Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan, nőt/férfit,...

Ismertek olyan, nőt/férfit, aki házasság után látványosan leépült külsőleg?

Figyelt kérdés
Most láttam egyik régi oszt.társam a közösségi oldalon és botrány, hogy valaki 25 évesen így nézzek ki, csak mert házas...

2014. aug. 19. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Boldogtalan a kapcsolatában, ez azért van, amennyiben egészséges, és nem szervi probléma van nála. De azért legyen eszed, és inkább várd meg, hogy az illető magától nyíljon, ne te kutakodj.
2014. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Igen ismerek de ennek elég sok oka lehet. Általában leginkább az hogy túl fiatalon házasodnak és később amikor kezdik megutálni egymást felemészti őket a házasság.
2014. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Hat en hazassag elott "épültem le". Egyszeruen olyan idegbeteg voltam az esküvő miatt, hogy szó szerint megállás nelkul zabaltam, ig ket ruhameretnyit hiztam. Utana viszont "megnyugodtam" es fogyókúraba kezdtem.


Azt mondjak egyebkent, hogy ez -mármint az esküvő utani onelhanyagolas- valamilyen szinten normalis. Biztonságban érzi magat az ember, nem akar mar másnak tetszeni, csak a partnerének.

2014. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem is a súlya, mert kb. ugyanolyan volt a testalkatunk

én most ledobtam egy 10-et, ő meg szerintem fel

a haját is levágatta, pedig szép volt, most olyan mint egy kobold

ruhákban is igénytelen, pedig csinos volt

1éve házasodtak, most lesz ősszel 26 éves

2014. aug. 19. 11:20
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos rengeteg nő csak addig ad magára, amíg el nem veszik feleslegül.

Utána viszont már nincsen miért dolgoznia a kapcsolaton.


Amikor viszont egy idő múlva elkezd látványosan adni a külsejére, az azt jelenti, hogy új pasas/szerető került a képbe!

(Természetesen a férje mellett.)

2014. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

de ez most mire jó?

elvette és akkor mindegy? nincs már rá igényük, hogy jól nézzenek ki?

2014. aug. 19. 11:39
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ismerek ilyet.

Az esküvő után "megnyugodott", hogy ő már elkelt, így hamar előkerült a kinyúlt macinaci, a foltos póló, már nem olyan tip-top (zsíros, lenőtt haj, beszakadozott köröm, már nem sminkel), mint előtte, mindezt pedig azzal magyarázza, hogy minek legyen szebb a férjének, most már nem kell meghódítania, es szokjon hozzá, hogy ha gyerek lesz, akkor is ilyen lesz. Mivel otthonról dolgozik, ezért még az se motiválja, hogy legalább a munkahelyen legyen csinos.

Persze, ha valaki megemliti neki, hogy ha így folytatja, akkor a férje mást fog keresni, akkor kiakad, hogy őt szereti a férje, és ha csinosan kellett neki, akkor most is fogadja el, különben csak egy felszínes paraszt.

2014. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

A környezetemben nem igazán van ilyen.

Egyetlen kolleganő van, de nála valószínűbb, hogy durván felborulhatott a hormonháztartása a terhességgel.

Előtte hosszútávfutó volt, a terhesség miatt ezt abba kellett hagynia. Aztán kiderült, hogy terhességi cukra van (sportos testalkatú, izmos lány volt). Emellett alapból számos ételallergiája van, tehát egész biztosan szigorú diétát tartott. Mégis 10-15 kg-ot felszedett. Ezért is gondolom, hogy hormonzavar lehet a háttérben, mert mozgékony, kőkemény, orvos által felügyelt diétát tart és mégis hízott.


Így igénytelenségnek vagy belelustulásnak nem nevezném, gondolom idővel endokrinológus rendbeteszi majd.

2014. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

terhesség után még megértem, hogy nincs idő mindenre, de alap higiénia megvan

de itt még nincs gyerek és tényleg nagyon fiatal

de most legalább +10 évvel idősebbnek néz ki

2014. aug. 19. 11:51
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Van néhány olyan intő jel amit egy férfinek figyelni kell házasság előtt egy nőnél, hogy néhány év múlva ne szégyenkezzen vele az utcán. Ehhez olyan rutin kell, mint amikor a kupec vizsgálja a lovat.
2014. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!