Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak a férfiak, ha látják, hogy világszerte tönkreteszik őket az exfeleségek?

Figyelt kérdés

A napokban öngyilkos Robin Willamset volt nejeinek pénzügyi követelései vágták padlóra anyailag, ezáltal persze lelkileg is (depressziós lett; el akart költözni, mert úgy vélte, már nem tudja fenntartani régi házát). Az "igazságszolgáltatás" állandóan a nőknek kedvez, törvényesen megtizedelhetik a férfiak vagyonát, nagyrészt emiatt férfi a hajléktalanok túlnyomó többsége. A nők elviszik a házat, az autót, a pénzt.


Férfiak, minek házasodtok?



2014. aug. 15. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
94%
Mert az élet nem fekete vagy fehér.
2014. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem úgy nősülünk, hogy jajj, mi lesz ha elválunk! biztosan azért kérem meg valaki kezét, mert x év múlva majd el fogunk válni...még ilyet!
2014. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
25%

Mert ti nők szeretnétek egyszer egy álomesküvőt, meg akit szeretek azt házasságban is szeretem.

De nektek biztos fontosabb ez a ceremónia.

2014. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
94%
A mostani állás szerint Robin Williams a Parkinson-kór kezdő stádiumában volt és valószínűleg nem akarta megvárni a végét a dolognak és ezért lett öngyilkos, nem az exnejek miatt.
2014. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
91%

Robin Williams gyógyíthatatlan beteg volt.

Egy zseniális színész, undorító hogy egy ilyen provokatív kérdéshez fel mered használni.

2014. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
97%

mert egy valakinek rossz akkor már mindenkinek rossz? én mostanában párkapcsolati pszichológiát olvasok...Gary Chapman könyveket...ott jó érzés azt olvasni "40 éve vagyunk házasok de az UTÓBBI ÉVEKBEN..." szóval nem kell egyből elásni egy kapcsolatot azért mert másnak nem jött össze...én úgy hiszem, hogy kialakíthatok egy boldog szeretetben gazdag kapcsolatot ha megtalálom a megfelelő lányt...de lehet álom világban élek és 10 év múlva öngyilkos leszek ilyen okok miatt...nem lehet tudni mit hoz a jövő...de ha megfelelő társat találok akkor életem végéig boldog lehetek...mert rendbe lehet hozni a dolgokat...főleg ha a kapcsolat elején minden szép és jó volt...az is vissza hozható...nem kell egyből tányérokat dobálni...sok dolog fontos egy kapcsolatban, remélem nekem sikerül összehoznom, és sajnálom, hogy nekik nem sikerült...de az az ő életük, ez az én életem...más utak, más lehetőséget, más végkifejlet :)


21F

2014. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
85%

Én jelentettem is.

Hogy jössz te ahhoz, hogy itt Robin Williams nevét felhasználva éld ki a nyomorod? Kije voltál te neki, hogy tudod, hogy mi történt vele?

Azért mert TE béna vagy a nőkkel, még nem minden kapcsolat és házasság rossz!

2014. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim válasza:
92%

1. Ebből a Robin Williams-es "témából" mihozzánk, "halandókhoz" jó ha csak 1% "igazság" jut el... 99%-a bulvár, az hogy miért is lett öngyilkos valójában, milyen gondolatai voltak azt úgy sem fogod megismerni-megtudni...

2. Csúnya-csúnya nők... dá-dá.

3. Az a férfi, akit még, ha ki is "semmiz" egy nő, és ha ezért hajléktalan lesz, hát hogy is mondjam... khm... khm... ha valakiben előtte is volt tartás, akkor az nem lesz hajléktalan. Igazából nem tudom elképzelni, hogy milyen szituációnak kéne ahhoz lennie, hogy a bíróság totálisan el lehetetlenítené a férfit...

4. Megkérdezném a nőket, hogy ha a házasságban élő minden 4. nőt éri családon belüli erőszak, akkor minek mennek férjhez??

2014. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 Trafó1 ***** válasza:
19%

kiadsam333

te egy fiatal idealista vagy, de majd megöregszel és tapasztaltabb leszel:-PPP

2014. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
84%

És kedves kérdező, hány olyan házaspárt látsz, akik nem válnak el? Mert vannak bizony sokan! Vagy hány házaspárt látsz, ahol ugyan elválnak, de senki nem forgat ki senkit a vagyonából! Ilyenek is vannak szép számmal! Nem mellesleg, ha a nők nem valami gazdag vagy náluk sokkal jobb anyagi helyzetű emberhez mennek hozzá, akkor egál az anyagi helyzet, vagyis senki nem tud senkit kiforgatni. Tehát ha egyiknek sincs milliós háza, meg autója, hanem amikor ez megtörténik, akkor már együtt vannak, tehát együtt szerzik meg ezeket a vagyonokat, akkor megint csak nem lehet senkit kiforgatni, hisz felesben dolgoztak meg a tulajdonukért. És nyugodj meg kedves kérdező, az általam leírt példákból van a legtöbb! Tehát édes kevés az a nő, aki házasság után kiforgatja a férjet a vagyonából, a többség ezt nem teszi, mivel nem egy nálánál jóval vagyonosabb emberhez ment hozzá! Szóval akkor miről is beszélünk???

A másik meg, hogy az emberek nem azért házasodnak, mert úgyis el fognak válni, meg nem az anyagiakat nézik, hanem mert szeretik egymást, egymással képzelik el a jövőt és mivel házasságpártiak, így megházasodnak, mert ezzel egy fentebbi szintre emelik a kapcsolatukat.

Az meg, hogy utána tartós marad-e ez a házasság vagy nem, az már egy másik téma.

Amúgy hozzáteszem, hogy akkor ezzel az erővel kapcsolatot sem kéne senkinek kezdenie, hisz bárki kihasználhat bárkit, tehát megvetethet a másikkal ilyen-olyan ajándékokat és utána is lehet szakítani, szóval erről ennyit!

2014. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!