Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, ahol a feleség csalta meg a férjét - mégis helyreállt a házasság?

Figyelt kérdés
Olyanról már hallottam, hogy a férj félrelépését a feleség, ha nem is könnyen, de megbocsátotta. Van-e olyan közöttetek, amikor a feleség volt bármilyen okból hűtlen, ez ki is derült, és valahogy mégis sikerült a kapcsolatot megmenteni? Milyen okok vezettek a megbocsátáshoz?

2014. aug. 19. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En pont ebbe vagyok jelenleg benne. A tortenet roviden: Egy munkatarsaval talalkozgatott kb. 1honapja mikor lebukott, allitolag szex nem volt.

5eve vagyunk hazasok van egy 4eves kisfiunk.

Elsore mikor megtudtam, bizonyitekom is volt, akkor el kuldtem a haza az annyahoz, hogy vege, de maradt, atbeszeltuk adolgott probaljuk megoldani. Meg friss a dolog, 1hetes ezert meg nem tudok megbocsatasrol beszelni, jelenleg nincs olyan ora, hogy tobszor ne jutna eszembe a megcsalasa.

Nem tudom hogy alakul a tovabbiakban a hazassagunk, meg barmi lehet.

2014. aug. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.A férjem volt szeretője élettársi kapcsolatban élt egy férfival,akitől 2 gyereke volt.


Miután mi kibékültünk a férjemmel,és ő szakított a nővel, a nő visszakullogott a pasijához,aki a gyerekek miatt megbocsátott neki.

Azóta született egy 3 gyerekük is.....

De előtte pár évvel még a férjemtől akart gyereket...:((

2014. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógornőm csalta folyamatosan a férjét, aztán lebukott. Nem tudom megbocsátás itt mennyire van, mert sokat veszekednek, és amióta kiderült a dolog, 2 éve kb, azóta a férj is csalja a sógornőmet. Kb felváltva buknak le. El nem váltak, tehát lehet hogy így működik nekik a továbbiakban is. De az biztos hogy egyik se boldog.
2014. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megcsalt a feleségem 7 év házasság után és meg tudtam bocsájtani neki,és azóta jobb a házasságunk mint az eset előtt,született egy gyönyörű gyermekünk is.

Szerintem meg lehet bocsájtani,de az a megcsalás körülményeinek és miértjének a függvénye.

Minden házasságban vannak hullámvölgyek és ha ezt egy 3. személy kihasználja és egyéb körülmények is rásegítenek akkor bizony megtörténhet a dolog.

Feleségem életében én voltam az első és egyetlen,ami állítása szerint őt nem zavarta,de egy félrelépésnél szinte mindig van egy 4."jóbarát"akinek a vélemény rossz irányba tereli a könnyebben befolyásolható fiatal feleségek gondolatait.Az a bizonyos 4. ont akkor vált el és azt rágta a feleségem fülébe,hogy milyen jó neki és ki kell lépni abból a házasságból ahol valami nem tökéletes.

A környezetünk is olyan volt,hogy mindenki csalt mindenkit és látszólag jól érezték magukat(azóta persze kiderült,hogy nem).

Végeredmény:pár hetes románc,2 alkalommal szex a volt munkatárssal

Természetesen én tudtam,hogy kezdi megkedvelni a srácot,de bíztam benne,amit nem kellett volna.

Aztán pár hétig nem is találkoztak,a feleségemen láttam a gyötrődést és akkor szereztem egyértelmű bizonyítékot a megcsalásra(Mobil).

Butaságot csinált,talán azért tudtam megbocsájtani neki.

Eltelt pár év,de én egyszer sem említettem neki a dolgot,mert csak így van értelme az együtt maradásnak.

2014. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy vannak hullámvölgyek, de egy harmadik személy ezt nem tudja kihasználni, ha a csaló fél nem hagyja:)


Nem is értem hogy lehet jobb egy házasság attól hogy a feleségedet más pasi dugta....de hát te tudod.... Bár még mindig úgy gondolom hogy aki megbocsátja a megcsalást az egy balek, és ne csodálkozzon ha előbb utóbb újra megtörténik....

2014. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi a megcsalàs? A nemi aktus egy idegen mondjuk harmadik személlyel ha nincsen érzelmi kapcsolat és csak alkalom szerü az nem megcsalas, hanem csak egy egészséges kielégülés érzelem mentesen! Ha ez megismétlődik akkor felmerülhet a gondolat hogy megközelíti a megcsalás fogalmát mert rá jár mint jóra mint a mézes bödönre mert tetszi nekijje! Na akkor van a gond,mert ha egyszer az ember félre dug nem kopik el senki nem tudja megtörtént puff neki máskor nem találkoznak emberek vagyunk nem beszélünk róla nem tud róla másik akkor amiről nem tudunk nem fáj csak ne legyen érzelemmel fűszerezve mert akkor van a probléma.ha haza viszi az ember a dolgot a fejében és örlödik rajta mert akkor már káros lehet ha megint keresi az alkalmat vagy azzal a személlyel vagy mással mert akkor azt keresi amit otthon nem kap meg akkor a kapcsolata hiányos amit orvosolni kell de nem azzal hogy máshol elégíti ki magát.
2014. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legelőször is tisztázni kéne az alap fogalmat:

Mi is a megcsalás?!


Sok évig együtt voltunk az első barátommal. Aztán nekem felkeltette az érdeklődésemet egy másik pasi. Szerelmes lettem belé. testi kapcsolat nem volt, csak flört, s plátói szerelem... Részemről... éveken keresztül... Gyötrődtem...



A pasim ezt megérezte. Boldogtalan volt.. Egy buliba részegen megdugott egy csajt...


Most akkor igazán ki csalt meg kit????!!!!



Elvileg a pasim volt a szemét mert mással kefélt... De valójában én voltam az aki minden este másról ábrándoztam, s elhúzódtam az érintésétől...


Az, hogy egy ilyen mély hullámvölgy után helyreálljon egy kapcsolat, nem lehetetlen, csak mindkét félnek akarni kell!!! Nemektől függetlenül! Férfi és nő is egyaránt meg tud bocsájtani, helyre tud állni a kapcsolat, HA MINDKETTEN EZT AKARJÁK!!!


26/n

2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!