Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy akibe...

Azt álmodtam, hogy akibe szerelmes vagyok azzal összejövök. Ez minek a jele?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamba igen belezúgtam, mostanában ő is többet van a közelemben, nagyon kedves velem...stb. És most azt álmodtam, hogy elmegyünk moziba, átölel, megpuszil, majd megcsókol... Túl szép lenne, ha igaz lenne...:-D
2010. jún. 17. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is álmodtam már, de nem volt jelentősége. Életem első szerelmével minden héten álmodtam ilyet, mégsem jöttük össze. Szóval, szerintem ezt ne tekintsd jelnek.
2010. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak a jele, hogy sokat gondolsz rá. Az agyad így dolgozza fel a szerelmességed.

De azért szurkolok neked, hogy valóra váljon. :D

2010. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez azért van mert nagyon erősen szeretnéd meg kapni őt és sokszor gondolsz rá. Így vele álmodsz. Énis álmodtam a volt barátommal, hogy összejövünk..de ez csak egy álom volt, mert sokat gondoltam rá. :)
2010. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is álmodtam ilyet, de semmi jelentőség. Öztönözhet önbizalomra is viszont és kitartásra...
2010. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dearii :) Én ugyanezt álmodtam pár hónappal ezelőtt. :P
2012. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!