Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy cigánylán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy cigánylányba, és én sem vagyok számára közömbös, viszont félek attól, hogy ha összejövök vele, mit fognak rólam gondolni az emberek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves és jólelkű lány. Teljesen cigány, de a viselkedése egyátalán nem cigányos, csak cigányzenét hallgat. Nyomatékosan megkérnék mindenkit arra, hogy a kérdésre válaszoljon, és ne nyissatok a faji-megkülömböztetésről vitát!
2011. dec. 25. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem érdekel, hogy cigány, akkor ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad.
2011. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha a viselkedése nem tükröz semmi olyasmit, ami a sztereotípiában benne foglaltatik, akkor ne törődj mások felszínes és ismeretek hiányában alkotott véleményével.
2011. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább válaszd a magyart! Van ami fontosabb két ember "szerelménél". Amúgy nem tudnátok egy idő múlva kijönni egymással, mert a különféle fajok között ritka a működőképes kapcsolat.
2011. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem fognak gondolni semmi különöset, maximum anyukádék, ha előítéletesek. De azt azért elmondom, hogy jól nézd meg a családját is, hogy ők is rendesek-e. Aztán beszélj a dologról szüleidnek is.
2011. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet rugalmasabban kezelik mint gondolnád! Váald fel, örülj neki, h neked különlegesebb van! Amúgy meg nem a bőr színe zámít, ha te ettől zavarban vagy azt látják rajtad, akkor cikiznek jobban. Amugy meg csak az első pár napokban furcsa. Meg Őket se érdekli h te mit gondolszróluk, nem kell neked se másnak megfelelni, csak magadnak! A szüleidnek meg legyen kihívás a helyzet, meg had tanuljanak belőle:)
2011. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél neki ÁLUMÍNYIUMOT!
2011. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

"de a viselkedése egyátalán nem cigányos, csak cigányzenét hallgat" ---> hagyjad, a VÉR NEM VÁLIK VÍZZÉ!


Ja és neked is cigány gyerekeid lesznek, amiből bizonyára nincs elég az országban

2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Cigánnyal soha, még akkor se, ha normálisnak tűnik! Valószínű, h akkor is deviáns, agresszív és bűnöző, v ha ő nem is, a családja biztosan.
2011. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Szomorúan látom, hogy egyre több dzsipszis kérdés van. Ne az emberek véleménye miatt aggódj, hanem a kedves família miatt, mert ha valami kis gebasz lesz, egyből átvágják a torkodat.

Te tetted fel a kérdést, mégis mit vártál faji megkülönböztetés terén?

Cigánnyal soha.

2011. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Passzold le nekem, aztán majd ha akarod mindig megd.ghatod. És nem kell felvállalnod.
2011. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!