Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége a swag,...

Mikor lesz már vége a swag, yolozásnak? Mert már rohadtul elegem van.

Figyelt kérdés

Szóval nem az van hogy ki vagyok tagadva meg mindenki utál,nekem is van márkás ruhám meg nike cipőm,de nem hordok obey sapkát és társait.A stílusokkal sose volt bajom (rocker,punk,repper stb.)de ezt a szveggezést és jólózást nagyon utálom.Nem értem a ruhákhoz miért kell ilyen nagyképűség és villogás azzal hogy mennyi pénze van a családnak.Azt meg 12 évesen iszik,szexel a gyerek már el se hiszem(van ilyen ismerősöm).Gondolkoztam hogy beolvadok

a páwa seregbe,de aztán rájöttem ez messzi nem az én világom.Szóval szerintetek ennek a divatnak kb. mikor lesz vége?14/f



2014. aug. 19. 23:02
 1/7 anonim válasza:
Akkor lesz vége, ha magasról le**arod az egészet.
2014. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kedves kérdező! Teljesen átérzem a helyzeted és szerintem akkor lesz vége ha majd bejön valami új divat ami remélhetőleg nem lesz még szánalmasabb
2014. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem ezek a kérdések kezdenek jobban idegesíteni, mint a páwák.
2014. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lesz vége,amikor kitalálnak valami még rosszabbat.Ez még csak a vég kezdete.
2014. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy már nincs vége? Szerintem leáldoztak neki.
2014. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint a Flour Sp szerelem, annak is hirtelen vége lett, pedig mekkora divat volt... Aztán az a gangnam style vagy minek is vége lett hirtelen, ennek is majd így vége lesz, de hogy mikor azt senki nem tudja. Hidd el jön még rosszabb is, akkor meg már ez fog nem is olyan rossznak tűnni, szóval ne kattogj ezen, mindig van rosszabb, és előbb utóbb lesz is.
2014. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak már idegesitő.Gondolom ez volt a felnőttekkel amikor megjelent a rock,punk,hippiség meg mit tudom én még mi.A következö "divat ennél is szánalmasabb lesz én elásom magam

.

2014. aug. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!