Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 éves vagyok, nem dolgoztam...

29 éves vagyok, nem dolgoztam még sehol, eddig a tökéletes háztartásbeli "feleséget" játszottam, de ennek vége, van esélyem az életben egyedül?

Figyelt kérdés
Most jelentkezek egyetemre, levelezőn befejezem a sulit, 1-1,5 év alatt meglesz. Nyelvekkel viszonylag jól boldogulok, addig azzal szeretnék majd elhelyezkedni, szerintetek ki fognak dobni mindenhonnan mivel semmi munkahelyi tapasztalatom nincs? Persze még évekkel ezekkel volt diákmunka meg ilyesmi, de azt említeni sem érdemes..

2014. aug. 5. 15:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz könnyű, de kitartás!

Sok sikert!

2014. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2014. aug. 5. 15:30
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

nem értem az első mondatot, segítenél?


jelentkezel egyetemre

és a gimit fejezed be levelezőn? vagy mit fejezel be 1,5 év alatt? vagy már jelentkeztél korábban egyetemre, amit otthagytál?


mi az a szak?

2014. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen, sok kreditem megvan belőle és úgy számolgattam, hogy annyi idő alatt be lehet. Igazából ki kellett volna állnom magam mellett és be kellett volna fejeznem. Nem egy olyan szak amivel könnyen vagy azonnal el lehet helyezkedni amúgy, de legalább lenne valamim. Földtudományi egyébként.
2014. aug. 5. 15:37
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Hogy a pics@ba nem untad sz@rra magad eddig , ha még sulid sincs? Nem bantasbol kérdezem, tényleg érdekel.
2014. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Rózsaszín köd..nem sokat érek vele, de még egyszer nem fordul elő ebben és a következő életben sem.
2014. aug. 5. 15:40
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

teljesen rendben van a földtudomány. MTA, földtani intézetek...ezért kérdeztem egyébként, hogy milyen pálya.


Én ezt tenném, bsc és msc megcsinál, msc alatt már bőven dolgoznék, aztán elmennék phd-zni (nettó 200 ösztöndíj volt pl. nálunk), mellette vállalnék egy 4 órás állást (annyit lehet csak) és irány a tudományos pálya.


27 vagyok, lány, én kb így csináltam, ahogy leírtam:) bár én utálok mosogatni, a barátom mosogat, így sose lennék htb:))

2014. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Uramisten milyen hülye voltam..na mindegy végül is nem lelkifröccsös fórumot akartam nyitni, hanem megtudni hogy kinek milyen tapasztalata van ilyesmiről..mondjuk nem nagyon lehet általánosítani gondolom..
2014. aug. 5. 15:42
 9/26 A kérdező kommentje:
hát eddig más dolgokat hallottam erről a szakról...hogy nehéz vele elhelyezkedni stb. , de azért jól esett amit írtál, csak én kicsit idősebb vagyok nálad..és mire elvégzem,..
2014. aug. 5. 15:44
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
dehogy voltál hülye:) még nagyon fiatal vagy! (én is az vagyok. hé:D) szóval előtted az életed, meg a pályád!:)
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!