Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arrol aki...

Ti mit gondoltok arrol aki nem tud fozni 30 evesen?

Figyelt kérdés
Bevallom en nem ertem az ilyet ott van pl egy rokonom 30 eves es nem tud fozni regebben meg a mosast is hazavitte. En nem tudnam elvarni ezt anyutol hogyha elkoltozok fozzon mosson ram sot meg takaritani is segitsen. En mar 19 eves korom ota fozok es nem vartam hogy anyu pl. a munka utan fozzon mosson.
2014. aug. 22. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha neki és a szüleinek így a jó, akkor éljenek így boldogan.

Nem ítélem el. Ez legyen a legnagyobb hibája...

Ha valamiért egyszer majd hirtelen magát kell ellátnia, menni fog neki, hiszen a szükség az nagy úr.

2014. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy egész életében kiszolgálták és nem volt rászorulva, hogy főzzön magára.
2014. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, megkaptad a virtuális hátbeveregetést, amiért jöttél. Igen, te jobb és ügyesebb vagy, mint ő. Remélem ezzel kapott egy hétre elegendő muníciót az önbecsülésed.
2014. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
18%
Szerintem nagyon gáz, aki 30 évesen ennyit sem tud.
2014. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Biztos nincs mosógépe.

Vagy lusta mosóport venni.

Tudna, csak nem akar.

Én pl. mosogatni nem akarok, ezért nem főzök.:)

2014. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3. Nem azert jottem. Csak erthetetlen szamomra hogy egy 30 eves ember ennyire kihasznalja az anyjat, es igazabol az anyja is unja mar csak leplezi. Tudod szerintem az alap dolog hogyha az ember meg otthon el es mondjuk szunet van a suliban kitakarit foz elmosogat es nem az anyjat varja hogy munka utan meg ezt is megcsinalja.
2014. aug. 22. 09:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Mintha sógornőmről írtál volna. Még mosogatni sem mosogat, mert kiszárad a bőröcskéje a kicsi kezecskéjén. Hányinger az a nő, zsarnokoskodik otthon az anyósomékon.


Viszont az Ő hibája? Nem! Anyósom meg apósom nem ba..sz.tak még le neki egy hatalmasat, hogy a vakarózás helyett mozdítsa meg a sz.z kis valagát. Mert majd 30 évesen ennek az idiótának még egy pasija se volt.


Na mindegy bocsánat a kirohanásért, egyszerűen annyira utálom szegényt, hogy elmondani nem lehet. Köszi, hogy kiírhattam magamból :)


A lényeg annyi, hogy az lesz ilyen, akit hagynak ilyenné válni. A konfliktuskerülő, majomszeretettel szerető szülők, akik akkor is bólogatnak kicsi lányuknak amikor belül a pokolba kívánják őket. Ha ismerősöd anyja változást szeretne, akkor a másik irányba kéne bólogatnia ezentúl.

2014. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6: De nem tudod, hogyan nevelték. Engem megbüntettek, ha hozzányúltam bármihez házimunka terén. Ha vasalt anyu, kizavart a szobából nagy jajveszékelések között, hogy jaj, rám esik a vasaló és megéget. Ha a konyhában ténykedett, dettó. Ha fürdőszobát takarított: jaj, rám fröccsen a vegyszer.

Stb.

2014. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért kéne, hogy bármi véleményem legyen róla? Az ő dolga,m nekem semmi közöm nincs hozzá. Majd megtanul, ha akar, illetve, ha kelleni fog.


Nem kell az embernek mindenbe beleavatkozni és mindenről véleményt alkotni.

2014. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ehhez jön hozzá, hogy utálom a rendet, tisztaságot, rettenetesen érzem magam, ha rend van, tisztaság.

Akkor minek hoznám létre?

2014. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!