Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arrol aki...

Ti mit gondoltok arrol aki nem tud fozni 30 evesen?

Figyelt kérdés
Bevallom en nem ertem az ilyet ott van pl egy rokonom 30 eves es nem tud fozni regebben meg a mosast is hazavitte. En nem tudnam elvarni ezt anyutol hogyha elkoltozok fozzon mosson ram sot meg takaritani is segitsen. En mar 19 eves korom ota fozok es nem vartam hogy anyu pl. a munka utan fozzon mosson.
2014. aug. 22. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem azért durva hogy egy családanya nem tud főzni? Nekem is van ilyen ismerősöm de az már 50 éves, és egy sajtostésztát sem tudna megcsinálni.
2014. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. Nincs ideje rá.

2. Van más megoldási lehetősége.

3. Lusta, igénytelen, stb.

2014. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a dolog hátterét.

Pl. milyen szinten nem tud főzni? Én se tudok, de zacskós levest, tojást, tasakos rizst, mikróban melegíthető kész vagy félkész kaját mindenki el tud készíteni, egy csirkemellre szórni fűszert, bevágni sütőzacskóba és megsütni se nagy művészet, nekem is ennyi a repertoár, igaz, rám nem főz anyám se és más se, én rendelem a kajámat, ha meg abból fogyok ki, elélek szendvicsen vagy a fentebbieken.


Mosást se hiszem el, egy mosógép beindításához nem kell atomfizikusnak lenni, szerintem csak lusta, ennyi.

2014. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, nem tudom, írt - e valaki ilyesmit. Van olyan férfi, aki egész életében még húst sütni sem tanul meg, nemhogy még mosni. Ezekről a férfiaknak, a társadalomnak semmi negatív véleménye nincs, de ha egy nő nem tudja ezeket megtenni ...
2014. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!