Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Adam Lambert-ról...

Mit gondoltok Adam Lambert-ról <3? ki miért szereti?

Figyelt kérdés
Glambert vagyok és imádom Adamet<3 szval NE írjatok sértő dolgokat légyszíves, mert akkor nagyon kiakadok!!! Arra lennék kíváncsi hogy ki miért szereti és mit gondol róla!
2014. aug. 22. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azért mert nagyon jó számai vannak. Imádtam mikor még glamrock stílusban adta elő a dalait, csak sajnos a Trespassing lemezével lezárta azt a korszakot. A legújabb lemeze már egészen más stílusban készül, kicsit tartok tőle hogy nem fog tetszeni :S

Magát a személyét is jobban szerettem még mikor fekete volt a haja és festette magát: sokkal vadócabb volt, és ez a stílus közelebb állt hozzám is :)

2014. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudok róla semmit, csak azt, hogy egy énekes és néhány számát hallottam, azok tetszettek, kb. ennyi.
2014. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Imádom a számait, ku rva jó hangja van, akármi mond bármit. Szerintem a stílusa is jó, és hatalmas szíve van.

Egyébként régen nagyon nagy fanja voltam, már nem annyira, mint régen, de még most is nagyon szeretem, régen még a születési percét(!!!) is tudtam.. :)

Glambert lány

2014. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szeretem mert

- fantasztikus hangja van

- jó számai vannak

- eszméletlen stílusa van

- jó fej

- válalja önmagát

Utálom mert

...olyan nincs :)

2014. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem írok olyat, hogy itt hamar megfarkalnák a rezesek.
2014. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is imádom ! egy kicsit hiányolom én is a fekete hajat és a sminket , de így is tökéletes !

a Trespassing tényleg kicsit másabb stílusú , de remélem hogy a mostani albuma kicsivel hogy is mondjam "Adamesebb " lesz :)

2014. szept. 10. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Annak örülnék ha a For your Entertainmant korszak köszöntene vissza: fekete haj, smink, egyedi ruhák. De ugye azt nyilatkozta hogy az a korszak lezárult a második albumával :(

Ahogy az interjújából kivettem, eléggé vegyes stílusú lesz a kövi album, de javarészt nem a rock fogja már uralni. Attól tartok hogy benyelte őt a zeneipar olyannyira, hogy azt az egyéniségét ami még az első albumával (és a másodikkal is javarészt) elveszítette.

1. voltam :)

2014. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádom a hangját,a stílusát, a zenéit

Mindent szeretek benne. :) :)

Na meg azt is imádom hogy meleg :D

2014. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami nagyon egyedi,különleges, erotikus erő, amit meg videon keresztul is sugaroz. Nagyon tetszik a stilusa,hangja,irto erotikus es szexi. Nagyon vonzo szamomra,foleg fekete hajjal es eros sminkben is.
2015. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!