Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » EZ HIHETETLEN! Egy oldalon 7...

EZ HIHETETLEN! Egy oldalon 7 db Adam Lambert kérdést számoltam össze. +selena Gomez+Ian somerhalder. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Na és ahhoz mit szóltok hogy azt állítják, hogy Justin Bieber jobb mint Michael Jackson? Mert állítólag a klipjét 235 millióan nézték meg, míg Michael Jackson egyik klipjét csak 70 millióan. Szánalmas hova süllyed ez a világ... :S:S Most már ez a menő Justin Bieber, Miley Cyrus, Adam Lambert és társai. :( Csak arra nem gondolnak hogy az IGAZI ikonok neve örökre fent marad. Elvis Preslye, Madonna, Michael Jackson, George Michael vagy az ABBA. Emberek térjetek már észhez. Mi lett a Tokio Hotellel? Semmi. 1-2 éve még nagy sztárok voltak ma már azt sem tudni hogy élnek vagy halnak. Szerintem ez felháborító és szomorú dolog. :( Azt megint leírom mielőtt még valaki lehurrog: 16 éves vagyok.
2010. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy nagyon unatkozol, menj el bulizni vagy valami...
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Adamnak nem örülök, mert régen szinte csak én ismertem, most meg mki róla beszél:(
2010. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Szomorú, hogy ide jutott a világ. Sajnos ma már egyre kisebb az igény az igazi zenére. Ilyen kis tinisztárokat éltetnek, akiknek semmi tehetségük nincs, menedzserek, stylistok által vannak összerakva. Pár év múlva senki se fog emlékezni rájuk, ellentétben az igazi tehetségekkel, akiket évtizedekkel később is szeretnek.
2010. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Azt szólom, hogy nem tudom, hogy ki az az Adam valaki meg Ian valaki, Selena Gomezt tudom, de bár ne tudnám...
2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát a legelső válaszolónak csak annyit,h a Tokio Hotel még mindig népszerű ha nem vetted volna észre :S (kül.a válaszod igaz)
2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy szerintem sem népszerűek. Elég rég kimentek a divatból, hála az égnek.

Amúgy Miley-t ismerem csak meg Biebert. De már eljutottam oda, hogy leszarom. ~2 év múlva senki sem fog rájuk emlékezni.

Amúgy én Rammsteint hallgatok.

2010. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs ember a földön, aki nálam jobban unszimpatizálna ezekkel a nevetséges tinisztárokkal, mint Gomez,Bieber..stb.

Tény, hogy tehetségtelenek.

De akárhogy is, Adam Lambert szerintem tehetséges, neki legalább van elismerésre méltó hangja, más kérdés, hogy van akinek nem tetszik. De azt azért nem mondanám, hogy tehetségtelen, csak most ő is felkapott lett, ennyi.

Ezért még nem kell egyből lehurrogni, ő egyébként sem tini már.

2010. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó előtti: igazad van, Rammsteint kell hallgatni inkább, bár azzal össze se lehet hasonlítani ezeket nagyrabecsült hírességeket...
2010. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
A nagy tehetségek-mint Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion- nevét nem felejtik el. Ott van Zac Efron.Másfél éve minden újság címlapjáról ott vigyorgott. Mostmár senkit se érdekli, most Justin Bieber, meg Lady GaGa akit ajnároznak. Mindkettőjüket utálom.
2010. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!