Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon összevesztem a legjobb...

Anna kérdése:

Nagyon összevesztem a legjobb barátnőmmel öt éve ismerjük egymást és azon vesztünk össze hogy, nekem van egy másik barátnőm és őt nem kedveli én pedig a neki is a barátnője vagyok és ezen összeveszett velem!?

Figyelt kérdés
Sehogyansem tudom kibékíteni pedig nem tudom nélküle elképzelni az életem? nagyon jóban voltunk de most egyszerűen bármit csinálok nem reagál lehet hogy ebben az is benne van hogy neki nemsokára elfognak válni a szülei? és amiatt ilyen? Nemtudom mitévő legyek
2013. jún. 5. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges,hogy ebben az időszakban rosszul érzi magát a szülei miatt és emiatt érzékenyebb a szokottnál. Szerintem legyél vele többet még akkor is ha nem beszél hozzád. Biztosan jól fog esni neki ha még nem is mondja ki hangosan. De attól még nem baj,hogy barátkozol másokkal. Végül is nem szabhatja meg,hogy kivel barátkozhatsz. Beszélhetnél azzal a másik barátnőddel hogy kicsit jobban álljon a barátnődhöz.
2013. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!