Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fater mindig azt hajtogatja,...

A fater mindig azt hajtogatja, hogy "ha te nem bajlodsz massal, mas se fog bajlodni veled", szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Szerinte mivel vele sose bajlodott semmi idegen az utcan, nem szoltak be neki eddig, azert en is csak halucinalok hogy beszolt valaki anelkul hogy ismerne.

2014. aug. 24. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a "fater" megszólításból nem tudom, mire következtessek :) lehet, hogy nem képzelődsz, az embernek mindig vannak utálói, joggal, vagy jog nélkül, figyelmen kívül kell hagyni
2014. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Túl temperemantumos vagyok hogy figyelmen kivül tudjam hagyni a sok neveletlent.Apamról van szó(fater). Nem értem hogy lehet ennyire betokosodott, hogy azt mondja hogy csak én képzelem el azt hogy más idegen az utcán rosszféle megjegyzéseket tesz rám.
2014. aug. 24. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:

#1

azt tudom, hogy a fater az apa. szerintem semmi köze hozzá. ha egy teljesen vadidegen, akit soha az életben nem láttál, akkor az szerintem maximum a külsődet kritizálhatja. ha olyasvalaki, akit látásból ismersz, vagy ő téged, akkor talán azt a viselkedésedet szólhatja le, amit ő lát belőled. attól még nem ismer jobban

2014. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igy van. Gondolom amig meg nem csapom, azt hiszi rólam, hogy csak úgy beszólhat mert nyámnyila vagyok.Gondolom be kell bizonyitsam az ellenkezőjét.
2014. aug. 24. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:

#1

az ilyenek azt ugratják, aki ugrik. szerintem ne add meg neki azt az örömöt, hogy ezen idegeskedj :D

bizonyítani senkinek nem kell. maximum magadnak, esetleg a legközelebbi barátaidnak. de az ilyen emberekre nagy ívben, magasról sz@rni kell

2014. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát éppen elöttük nem mutatom ki hogy zavar, de utólag mérgesit. Én legszivesebben felpofoznám mindegyiket egyenként, ha az édes anyukájuk nem tette ezt az első 7 évben.
2014. aug. 24. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Most már a kérdezz-felelekből talán értem, miről van szó. Ezt ne temperamentumosságnak hívják, hanem kolerikus, izgága személynek, aki várja, hogy belekölthessen bárkibe és ilyen értelemben minden környezeti ingert olyannak tekint, ami az ő személyét sérti, sértegeti (ha valaki fintorog, mert valami piszkálja az orrát, akkor az ilyen személy ezt annak tekinti, hogy az ő szagától fintorog a másik és azonnal felcsattan, balhézik). Orvoshoz kell fordulni, nyugtatót kell szedni.
2014. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1

egyik füleden be, másikon ki :) hadd kérdezzek meg valamit. a külsődet, vagy a belsődet szólja/szólják le?

2014. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na kérlek szépen nem értem miből gondolod hogy orvoshoz kéne forduljak, hiszen nem is ismersz. Azért ha valaki fintorog még nem hiszem hogy nekem fintorog, csak ha már beszól ami egésszem más.
2014. aug. 24. 20:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyeneket mond hogy: nézd meg ezt a h. b.it, vagy nézd meg ezt a bal.f.szt...
2014. aug. 24. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!