Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm az őrületbe kerget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az őrületbe kerget, állandóan azt hajtogatja, hogy nem is szeretem (pedig, de és ezt ki is mutatom), de hiába mondom neki, hogy fejezze be ezt, mert zavar és elveszi vele az életkedvem is, nem tudok mit tenni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

valami alapja kell legyen, ha úgy érzi.

te meg megmondhatod neki, hogy szereted őt, de ezt megnehezíti, ha bizonygatnod kell.

2014. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolja ezt? Lehet nem megfelelően mutatod ki számára? Valami oka biztos van.
2014. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tapashtalatbol mondom hogy mindenki magabol indul ko lehet h pont o nm szeret es igy akar megszabadulni toled vagy csk dilis :D mar bocsi
2014. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PearlDiver ***** válasza:

Kérdezted már tőle, miért érzi ezt? Szerintem ebbe az irényba kéne elindulnotok. Mire van neki igénye? Mi az, ami a te viselkedésedben zavarja? Hogy lehetne összehangolni az igényeiteket? A kulcs a kommunikáció!

Simán lehet egyébként, hogy csak nem értitek eléggé egymás szeretetnyelveit. GOndolkodj el ezen: [link]

2014. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:
Dobd ki a p*csába, meg fogja enni az életedet is. Valószínűleg betegesen önbizalom és szeretethiányos mindenféle egyéb komplexusokkal megspékelve.
2014. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megkérdeztem és próbáltam beszélni vele erről, de nem tudta megindokolni, csak ezt érzi. Kérdeztem, hogy mit csinálok rosszul, de azt mondta, minden jó...Tudom én, hogy a nőkkel nem egyszerű, de ha minden jó, akkor hogy lehet probléma és minek érzi ezt?
2014. ápr. 28. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hol laksz?:)
2014. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pécs. Miért kérdezed? :)
2014. ápr. 29. 07:11
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Lehet, hogy ha több irányból külső megerősítést kapna, akkor kicsit megnyugodna. Ha minden barátnője győzködi, hogy milyen jó srác vagy, megbízható és hogy szereted, arra ő sem mondhatja, hogy alaptalan. Talán kérd meg, hogy kérdezze ki a közös ismerőseiteket arról, mit látnak rajtatok.
2014. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
keress 1 új barátnőt, aki normálisabb.
2014. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!