Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon "ciki" ha 14 lány...

Nagyon "ciki" ha 14 lány vagyok és szeretem az AK26-ot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 16:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
még mindig nem nem arra voltam kíváncsi hogy ki szereti őket vagy ki nem hanem arra hogy "ciki"-e :D
2014. aug. 27. 11:32
 12/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Arra válaszoltunk mindannyian, vérciki. Én pedig nem a zenei ízlésem és a szubjektív előítéleteim miatt írtam, hanem mert objektíven vizsgálva is nehéz benne felfedezni bármilyen értéket. A minőségi zenét távolról sem közelíti meg. A rap-et egyáltalán nem szeretem, viszont hallottam már egy-két valóban remek előadót, akinek elismerem a munkáját, tehát ami tényleg igényes zene, arra meg is mondom, hogy az. És hogy elhidd, hogy tényleg foglalkoztam vele és nem csak a levegőbe beszélek, meghallgattam ezt a számát: https://www.youtube.com/watch?v=DZ_5hKkzI00

A zenei alap primitív, redundáns, úgyhogy azt fölösleges is lenne értékelni, mert 0 pont, a dalszövegénél meg ott süllyedt a legmélyebbre, amikor az következett, hogy 'retetetete'. Ugyan nem számít semmit, hogy egy kis közöm van a zenéhez, zeneművészeti iskolát is végeztem, de hidd el, ezt az előadót borzasztóan kínos hallgatni.

2014. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
75%

Velünk nyomja minden utca gyere-re-re-re-rek

Neked fenn a kezed

Hogyha velünk vagy akkor ezt énekele-le-le-led.

:D!

2014. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nekem nem kínos :D sokan azt mondták ne szégyelljem :D így hát már nem is teszem :D :3
2014. aug. 27. 20:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed?
2014. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
már más a véleményem :) ezerrel mondták hogy ne szégyelljem és mind ezt azután hogy megkérdeztem :D szóval azért mert előtte "bizonytalan" voltam
2014. aug. 27. 22:21
 17/24 anonim ***** válasza:

# 12

Ilyen alapokat az altalanos iskolasok irnak az enek-zene szakkoron...

2014. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

#3 Mi az, hogy szégyenérzetének kell lennie valakinek, ha egy olyan zenét hallgat, ami neked nem tetszik? Na húzzál innen a vérvörös f”szba, meg az összes köcsög RTM-utáló.

#12 Elhiszem, hogy végeztél zeneművészeti iskolát, de akkor sem értesz jobban a zenéhez, mint én. A zenét átérezni, élvezni kell, nem kielemezni. A zenei alap mixtape, tehát bárki ráreppelhet, nekem a remix jobban tetszik, de ez is jó. És mi baj van azzal, hogy retetetetetetetetet? Ez amúgy is egy image-szám, tehát ne keress benne sok értelmet. A legtöbb számuk a szegénységről szól, tehát nagyok komoly mondanivalóval rendelkeznek, pl. Szegények fegyvere: http://www.youtube.com/watch?v=BZEQARDTZ1I Az egyik komment:”Valószínűleg, ez azért lehet mert van mondanivalója a szövegnek, és azt érteni is kell ám. És sajnos manapság ez nem "divat", mármint az értelem, és az ehhez hasonló "divat" dolgok.! :/ De a lényeg a lényeg, az igazak itt vannak, hallgatják, és értik is.! Más nem számít.!” Szóval nem egy dal alapján kell megítélni a munkásságukat. És végül egy "retetetetet-es" dal, aminek van mondanivalója: http://www.youtube.com/watch?v=KClyezbRe8k

2014. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
42%
Szerintem egyáltalán nem. Én nem szeretem a rapet, de az AK26 valamiért nagyon bejön. :D
2015. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%
Arcok! <3 Egyáltalán nem ciki! ;) Én is imádom.
2015. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!