Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ciki ha 14 éves lány...

Az ciki ha 14 éves lány léttemre apámmal megyek medencére?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek érzed, akkor te vagy ciki.

Szerintem találnál itt az oldalon jónéhány embert, aki örülne, ha az apja elmenne vele a strandra...

2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

NEM... érthetetlen hogy miért volna az

20/F

2014. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért tartom vagy tartottam cikinek mivel a csajok mostanába nem mennek szülőkkel csak úgy el a medencére hanem a barátaikkal vagy barátnőikkel mennek.Azt gondolom ha valami ismerősöm meglátna akkor azt gondolná "te jó ég ez a csaj 14 évesen az apjával megy fürdeni??"... de lehet hogy csak én vagyok ez a bunkó és csak magamból indulok ki. Nem tudom..
2014. aug. 10. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
...akkor én "übergáz" lehetek, mert 16 évesen simán elmegek apával. Te jó ég, már miért lenne ciki???
2014. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, azért nem kell begurulni heeej :) ezentúl elmegyek vele :)
2014. aug. 10. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. aug. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sosem fogom megérteni, hogy az emberek miért adnak a közelébe lévők véleményére. Miért fáj az nekik, ha apáddal mész a fürdőbe? Azért, mert a barátnőid szarban vannak a családtagjaival és számukra "ciki" együtt menni a strandra azért neked nem kell. Egyébként is borzasztó, hogy mindenki megy a másik feje után. Annyira sok hamis tudás kering az emberek fejébe. Ha a barátnőid a kútba ugranak, mert buták akkor te is követed őket? Szerintem abszolút ne foglalkozz az ismerőseiddel és amit csinálsz azért csináld mert te azt akarod és érzed helyesnek, ne azért, hogy az ismerőseidnek megfelelj. Mellesleg a barátnőid el fognak távolodni tőled is és egymástól is, míg apád mindig is apád marad. Csak a szüleidben bízhatsz és amiben lehet kövesd az Ő példáikat. Netán, ha Ők valamilyen hibát követtek el, akkor próbáld azokat elkerülni és tanulni azokból.
2014. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!