Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na jó, tudom, hogy az lesz,...

Na jó, tudom, hogy az lesz, hogy még fiatal vagyok, meg minden, de 15 éves vagyok, és az arcomon akad néhány pattanás. Lesz így aki szeret?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elmúlik meg minden, de hiába kenem, kozmetikus, bőrgyógyászati krémmel ott van. És egy csomó fiú mondta, hogy szép vagyok (4en hívtak randira) de nagyon kevés az önbizalmam :( és nem tudom egyáltalán fiúk akarnak-e velem ismerkedni...
2014. aug. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha már 4en hívtak randira, de te mindenkit visszautasítasz akkor nem.
2014. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy mind a négy fiú egy lovag és nem csak ágyba akar vinni.
2014. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Egy mondaton belül: "4en hívtak randira" és "nem tudom akarnek-e velem ismerkedni". Még egy elmeroggyant figyelemhiányos.
2014. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én fiú vagyok, én is 15 éves, nekem is ugyanez a bajom, én is minden nap ápolom, meg rendszeresen járok kozmetikushoz, de nekem se múlik el sehogy. De ennek ellenére mégis van pár lány akinek bejövök :D
2014. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!