Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki valami gyógymódot...

Ismer valaki valami gyógymódot pattanásra, miteszerre?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már 2 éve küszködök a pattanásokkal.Már használtam pár kenőcsöt,de eddig még nem használt egysem.Most szeretném ha írnátok valami olyat ami használ.

2012. dec. 4. 19:55
 1/4 Rontó Rebus válasza:

elöször is kezdjük az elején :-)


A fiatalok mintegy 90 %-a számára kisebb vagy nagyobb mértékben jelent problémát a pattanásos (aknés), miteszeres bőr. Az pattanás úgy keletkezik, hogy a faggyúmirigy kivezető nyílása elzáródik, az akné baktérium elszaporodik a faggyúmirigyben és az begyullad tehát a szervezetedben gyulladás van! :-\ Bizonyos mértékben az öröklött hajlam, a hormonháztartás változása és különböző külső tényezők befolyásolják a pattanások keletkezésének gyakoriságát és mértékét. 25 éves korra az esetek nagy részében magától eltűnik, „meggyógyul” ez a fajta betegség.


a következö dolog meg nem tudom, hogy voltál-e már kozmetikusnál arctisztitáson?! ha nem ak ne is menj ha igen ne menj többet tapasztalatból irom még több kárt csinál, mint hasznot.. -_-"" én 19 éves vagyok és én is ezzel a problémával kínlódok.. :-/ van két dolog amit én neked ajánlanék az egyik receptes amit csak háziorvosod/gyerekorvosod irhat fel! az egyik neve Zineryt nekem ez nagyon bevált pár hónap alatt egy pattanás sem volt az arcomon a másik még egy jód kenöcs ez is leszárítja a pattanásokat de ezt egyszer próbaltam ki! szoval én a Zinerynet ajánlom neked és olyan 700 ft körül van ha még nem emelték! :) na meg még linkelnék neked egy oldalt sok sikert a pattanások ellen ;)

www.bien.hu/m/?nid=113652

2012. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rontó Rebus válasza:
v még esetleg kozmetikai boltokban lehet kapni fekete szappant! nekem is ajánlották de még nem találtam sehol :-\
2012. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pattanásaid vannak. Pici fehérek vagy gyulladt, gennyes aknék. Ha csak picik, akkor Himalaya Herbals Nim&Kurkuma szappan és teafaolajjal ecsetelgesd. Ha gyulladtak, akkor fordulj bőrgyógyászhoz, kérd a Zinerytet, amit előttem is írtak, nagyon hatásos.
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2012. dec. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!